Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 488 91.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 45 8.5%

• Kullanılan toplam oy
    532
Nankörlükte bir huydur.Saygı duymak lazım tabi, saygı duyuyorum bu yönünüze :)

Bu konuda bir ana karakter değil maalesef.Zira güzide serimizin minnoş ana karakteri ayar yemekten ayarları bozuldu.Eline su dökemez..
Ya şimdi onu karıştırma Zoro karizma sonuçta onun karizması hiç bir zaman çizilmez .. Ama işte Oda bazende yaptı mı yapıyor ele ayağa düşürüyor. Enelde buna örnek. :D

Körü körüne inançta öyle.Yalnız değilsiniz yalnız yaklaşık dünyanın yüzde doksanı falan bu durumda.Ek olarak saygı duyduğun için tartışma devam ediyor zaten :sapkali:
Saygı önemli.
Eh işte, bir manga karakterine ne kadar körü körüne bağlanılıyorsa o kadar diyelim.Odamın duvarları yeşil, Zoro posterleriyle donatılmış şekilde.Nevresimlerim full Zoro, özel dikim.Evde bıçak yok full kılıç kullanıyoruz.Meyveyi falan kılıçla kesiyoruz, Kılıçla kebap falan yapıyoruz o derece.

Ya şimdi onu karıştırma Zoro karizma sonuçta onun karizması hiç bir zaman çizilmez .. Ama işte Oda bazende yaptı mı yapıyor ele ayağa düşürüyor. Enelde buna örnek. :D
Onu karıştırmam şart.İçinde ki bir tane çürük elma yüzünden bütün elmaları çöpe atıyor bu forum, ona yanıyorum :rolleyes:

Luffy için Zoro'dan daha iyi bir first mate düşünemiyorum. Roger - Rayleigh ikilisini bu jenerasyonda yakalayabilecek başka bir kombinasyon yok.

Saygı önemli.
Eh işte, bir manga karakterine ne kadar körü körüne bağlanılıyorsa o kadar diyelim.Odamın duvarları yeşil, Zoro posterleriyle donatılmış şekilde.Nevresimlerim full Zoro, özel dikim.Evde bıçak yok full kılıç kullanıyoruz.Meyveyi falan kılıçla kesiyoruz, Kılıçla kebap falan yapıyoruz o derece.

Onu karıştırmam şart.İçinde ki bir tane çürük elma yüzünden bütün elmaları çöpe atıyor bu forum, ona yanıyorum :rolleyes:
Zoro samayı da bir yerden vurmak lazım ama .. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık