Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 491 91.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 45 8.4%

• Kullanılan toplam oy
    535
Hedefi o kadar dar ki eğitim almak için bile en büyük düşmanına muhtaç. Tayfada Brook ile beraber çok az kişiyi etkileyen hedefe sahip. Belki Franky de sayılabilir.

Önceden Buggy sama nın tayfası için çizilmesi gereken yan çar bir karakterken, şu anda ilah edilen bir karakter hani şöyle bir şey var. Bu karakter baya yol aldı Enel ve Buggydan hayatının ayarını yemişti. Narutoda ki Sasuke gibi olacak sonu. :D

Edit: Mihawkdan da hayatının ayarını yedi ama daha sonra kendine rakip gören adamdan eğitim aldı. Şunun gibi bir şey .. Luffy nin BB den eğitim almak istemesi gibi bir şey .s

Zoro mu ? Doğrudur eksiltebilir.Dikkatli olmak lazım ;)
Nankörlükte bir huydur.Saygı duymak lazım tabi, saygı duyuyorum bu yönünüze :)
Önceden Buggy sama nın tayfası için çizilmesi gereken yan çar bir karakterken, şu anda ilah edilen bir karakter hani şöyle bir şey var. Bu karakter baya yol aldı Enel ve Buggydan hayatının ayarını yemişti. Narutoda ki Sasuke gibi olacak sonu. :D
Bu konuda bir ana karakter değil maalesef.Zira güzide serimizin minnoş ana karakteri ayar yemekten ayarları bozuldu.Eline su dökemez..

Nerede beleş oraya yerleş felsefesiyle nihai rakibi Mihawk'ın içkilere bedava yumulan adam. Karasakal yapmıştı bir de bunu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık