Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Roronoa Zoro vs Vista

'Vs İncelemeleri' forumunda eyup1234 tarafından 8 Eki 2012 tarihinde açılan konu

?

Kim Kazanır

1. Zoro

79 oy
    43.6%
  2. Vista

93 oy
    51.4%
  3. Berabere

9 oy
    5.0%
  1. Sir Crocodile Sabaku no Ō

Sir Crocodile (Sabaku no Ō)
    Mesaj Sayısı 6,187
    Üyelik Tarihi17 Mar 2015
    Olum Crocodile zamanında WB'ye meydan okumuş. Hedefi Shanks adamın fakat Kaido'ya yeniliyor o da güzel be piçak reyiz. Adam BM'nin bölgesine gelip oradan def ediliyor yüzünü bile göremiyor kadının :(
    Shanks da ise yine aynısı olacaktı. Bir şans yakaladılar mangaka tarafından kafalarına Kaido düştü. Bu adamlar demiyormuydular be kardeşim biz Shanks'ı indirecez diye. EE aynı konumda olan adam önlerine düştüler. 3 tayfa vs Kaido. Sonuç? Hani şarkı var ya ''Yine hüsrannnnn her daim feryat figan kalbim'' diye işte o. Ezberle onu :D

İşte o yüzden diyorum ya sizinle manga tartışmak anlamsız diye. Geçmişten daha yakın zamanda kaynaklar varken 'MF'' olarak siz hala geçmişi tartışmaktasınız. Mangaka ne diyor?
    "One Piece karakterleri hakkında kötü konuşanları duyunca rahatsız oluyorum. Mesela "düşman çok zayıftı" denildiği zaman onu nasıl daha güçlü hale getirebileceğimi düşünmeden edemiyorum!" Color Walk 6 (2014)
    MF de geldi. Yeni Dünyada yine gelecek ve pek çok iş yapacak. O zaman senin gibiler çıkıp yine ''Heheheheh bu adam 30 M lik adam yenildi'' diyecek.

Fakat kimse çıkıp demiyor ki. Bu adam zamanında WB'ye meydan okumuş. Mf'ye kimseye güvenmeden gelmiş. Sengoku üzerinden dünya hükümetine posta koymuş. Amirali bölmüş, En iyi kılıç ustasına ''Seni böcek gibi ezerim'' demiş. Akainu'yu ortadan bölüp adamın gözü önünde Luffy ve Jinbe'yi oradan kaçırmış. Eğer senin gelişmiş mikemmel Kid'in bunların yarısı yapabiliyorsa MF de bak hepsini değil yarısını. O zaman gel konuşalım.

Alıştım size artık sıkıntı yok sen devam et böyle piçak reyiz. :D

Ben daha çok şey bekliyorum bu karakterlerden Jozu'nun kol gitti o düşmüş olabilir biraz ama yine de Marco olsun, Vista olsun bayağı şey gösterecektir bize tabi gelirlerse. Bakalım ve görelim o zaman. :)

2. Meiou Shirubāzu Reirī

Meiou (Shirubāzu Reirī)
    Mesaj Sayısı 879
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
    Mf'de Mihawk'a saldırmayan, sadece birini korumak için onu oyalayan kimse zarar görmedi. Ama zarar verme amaçlı saldıranlar uzun süre dayanamadı ki biri Jinbei. Jinbei vs Vista açsak; Jinbei farkla alır.

Bu tarz serilerde oluyor öyle şeyler ama :bilmem:

3. kuroashi.no.sanji1993 地上最強の男 Site Yetkilisi

kuroashi.no.sanji1993 (地上最強の男)
    Mesaj Sayısı 5,628
    Üyelik Tarihi5 May 2015
    Jinbei kısmı filler.

4. Meiou Shirubāzu Reirī

Meiou (Shirubāzu Reirī)
    Mesaj Sayısı 879
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
    Hay ben bu animatörcülerin. Renkli manga gelmedi oralara daha :ühü:.

5. kuroashi.no.sanji1993 地上最強の男 Site Yetkilisi

kuroashi.no.sanji1993 (地上最強の男)
    Mesaj Sayısı 5,628
    Üyelik Tarihi5 May 2015
    Ellinci ciltlerde anca görürsün MF'yi :(

6. Edwar D. Newgate Site Yetkilisi

Edwar D. Newgate (Site Yetkilisi)
    Mesaj Sayısı 1,224
    Üyelik Tarihi4 Ara 2015
    Zoro şuan max vista seviyesindedir ondan iyi olma ihtimali yok.Güncelden bahsediyoruz tabi.

7. Hakuba-EneL (Üye)
    Mesaj Sayısı 227
    Üyelik Tarihi30 Nis 2017
    Zoro zorlanarak alır.

8. Meiou Shirubāzu Reirī

Meiou (Shirubāzu Reirī)
    Mesaj Sayısı 879
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
    Bekleriz her pazartesi 1 cilt. Haftalık sayı beklemekten iyidir. Adamlar çalışıyor. ;)

9. Sakata Gintoki carpe diem

Sakata Gintoki (carpe diem)
    Mesaj Sayısı 7,636
    Üyelik Tarihi22 Şub 2015
    Vista fena ezer.
    @NALAKA bak öyle Vista küçümsemekle bi yere varamazsın.

10. Koray Üye

Koray (Üye)
    Mesaj Sayısı 339
    Üyelik Tarihi18 Oca 2016
    Nadir Vista hayranlarından biri olarak zoro zorlar ama yenemez olarak düşünüyorum.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık