Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Roronoa Zoro Vs Portgas D. Ace

'Manga Anketleri' forumunda Master of Puppets tarafından 21 Tem 2018 tarihinde açılan konu

?

Bu kapışmayı kim alır?

1. Roronoa Zoro

46.9%
  2. Portgas D. Ace

46.9%
  3. Berabere(Oh Ye)

6.3%
  1. Humming Brook I'll readily die for this,I'm already dead anyway!

Humming Brook (I'll readily die for this,I'm already dead anyway!)
    Mesaj Sayısı 584
    Üyelik Tarihi17 May 2019
    Katılıyorum jinbe adamdır hemide balıkadamdır. :oleyo2::mincika::mincika:

2. Kuroro Skill Hunter Site Yetkilisi

Kuroro (Skill Hunter)
    Mesaj Sayısı 6,288
    Üyelik Tarihi16 Kas 2014
    Jinbe'nin ağzından Ace ile berabere kaldıklarına dair bir cümle çıkmış mıydı? Hatırlamadığımdan soruyorum, geçmiş bölümlere bakmaya da üşendim açıkçası. Ace ile Impel Down'da laflarken bir zamanlar az kalsın birbirimizi öldürecektik demiştiler hafızamda bir tek bu var. O da kıyasıya geçen her ölümüne dövüş için söylenebilecek bir şey. Ha berabere kaldık dediyse yüzsüz adammış. Yazıklar olsun. :D Adam amacında başarısız oldu bir kere, günün sonunda Ace Beyazsakal ile karşı karşıya geldi ve o ayağa kalkıp bunu engelleyemedi. Zoro'nun Pica'ya falan yaptığı "Kaptanımın işi var sen benimle yetineceksin koçum" raconuna benzer bir hareket yapmaya çalıştı Ace'e karşı ama başarısız oldu. O lafı söylediğin adam kalkıp koruduğun kişiyle dövüşüyorsa ve sen hala yatıyorsan o iş bitmiştir.

3. Dante13 Vay arkadaş..

Dante13 (Vay arkadaş..)
    Mesaj Sayısı 795
    Üyelik Tarihi9 May 2016
    Bence Ace, Zoro'yu yanına yaklaştırmaz. Bu şekilde uzaktan bir dövüş olursa; Zoro'nun Slashı > Ace'in Ateş Tabancası

O değil de Zoro'da öyle bir duruş var ki adam kimseye karşı yenilecek gibi durmuyor :) Wano'da kesin suyunu çıkaracaklar adamın o ayrı :( Yeni Dünya'da Monster Trio'dan sağlam kötek yemeyen bir Zoro kaldı.

4. Barbekü Sos (Üye)
    Mesaj Sayısı 26
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2019
    Ace'in meyvesi kılıç darbelerine ve kurşunlara karşı koruma sağlıyor. Bu yüzden Ace derim. Konu Ace vs Mihawk olsaydı o zaman daha çok düşünebilirdim.

5. boaluffy Üye

boaluffy (Üye)
    Mesaj Sayısı 119
    Üyelik Tarihi30 Kas 2018
    Zoro'nun Monet'e uyguladığı tekniği tam anlamadım onu her logiaya uyguluyorsa Zoro'nun şansı var. Ama Ace Luffy'den güçlü biriydi bence Luffy Zoro'dan güçlü Ace avantajlı gibi ama dediğim gibi Monet'e attığı slash işi değiştirebilir.

6. Meiou Meiou Shirubāzu Reirī

Meiou (Meiou Shirubāzu Reirī)
    Mesaj Sayısı 5,317
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
    Jinbe kalkamadı, Ace kalktı. Wb gelene kadar neden yatmasın? Kazandım demek için tayfaya balık mı kızartsın?

7. Miyata Ichirou Takamura>>İppo>>Miyata.

Miyata Ichirou (Takamura>>İppo>>Miyata.)
    Mesaj Sayısı 1,915
    Üyelik Tarihi3 Şub 2018
    Jinbei Ace dövüşü eşit berabere falan bitmedi zaten.Senin 5 gün dövüştüğün adam sen daha ayağa bile kalkamamışken gidip başkasıyla bile dövüşebiliyorsa o dövüşü zaten kaybetmişsindir.Impel Down'da Jinbei "Teach Ace San'ı bile yenmiş" diyerek Ace ile kendi arasındaki farkı söylüyor zaten açıkça.

Son düzenleme: 12 Eyl 2019 05:35
  8. Mesaj Sayısı 13,716
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Allah razı olsun :hhh:

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık