Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. En Kötü Nesil Korsanları

Zoro, en kötü nesil korsanlarından hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    155
  • Anket kapatılmış .
Katılıyorum. Bu isimler arasındaki herhangi bir dövüşün kolay geçeceğini sanmam. Hepsinin kendince bir numarası vardır.
Aynen öyle. Kimisi hayvan gibi güçlüdür kimisi de acayip acayip yeteneklere sahiptir. Bir tek Bonney'i gözümde canlandıramıyorum pek ama eminim ki onun da kendince sağlam kozları vardır.

Ha bir de en çok oy Killer'a gitmiş. :D Killer'ı küçümsemekten ziyade direkt olarak Zoro'nun rakibi olarak çizildiği için yüklenmiş galiba millet.

Aynen öyle. Kimisi hayvan gibi güçlüdür kimisi de acayip acayip yeteneklere sahiptir. Bir tek Bonney'i gözümde canlandıramıyorum pek ama eminim ki onun da kendince sağlam kozları vardır.

Ha bir de en çok oy Killer'a gitmiş. :D Killer'ı küçümsemekten ziyade direkt olarak Zoro'nun rakibi olarak çizildiği için yüklenmiş galiba millet.
Killer'in küçümsenmesi garip ya. Adam ittifakı falan ayarladı. Kid'le çocukluktan beri kankalar. Ayrı bir yeri var yani onun da.
Az canlansın konu dedim :) Zoro vs Kizaru yapacaktım da bulamadım resim :)
Zoro vs Kizaru'ya hiç girme hocam. Adam paspas yaptı Zoro'yu. Gerek yok. :D

Killer'in küçümsenmesi garip ya. Adam ittifakı falan ayarladı. Kid'le çocukluktan beri kankalar. Ayrı bir yeri var yani onun da.
İşte dediğim gibi mangaka onu Zoro tarafından kesilsin diye tasarlamış gibi duruyor. Ağası da Luffy tarafından aynı şekilde. :fool:Ondan dolayı en çok Killer'a oy gitmiştir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık