Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. En Kötü Nesil Korsanları

Zoro, en kötü nesil korsanlarından hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    155
  • Anket kapatılmış .
Bak bende böyle düşünüyorum.Kid ilk ortaya çıktığında ''Bu adam Luffy'le ilerde kklık için kapışabilir,dövüşebilir" demiştim ama Oda hiçbir novayla Luffy'i kapıştırmıcak gibi duruyor.Kid'i bile müttefik yapıcaklar gibi.Aynı şekilde Kaido arcta novaların nerdeyse hepsini işleyip aradan çıkaracak.
Luffy geç
Zoro geç
Law işlendi
Bege işlendi
Drake işlendi sayılır Lawın geçmişinde bilgi verildi
Urouge Kaido arcta gelmesi için bir neden yok
Bonney muhtemelen Goruseilerle bir bağlantısı çıkacak son savaşa dogru falan işlenir.

Geriye Kaidodan küskü yiyen 4lü kalıyor işte. :)

Luffy geç
Zoro geç
Law işlendi
Bege işlendi
Drake işlendi sayılır Lawın geçmişinde bilgi verildi
Urouge Kaido arcta gelmesi için bir neden yok
Bonney muhtemelen Goruseilerle bir bağlantısı çıkacak son savaşa dogru falan işlenir.

Geriye Kaidodan küskü yiyen 4lü kalıyor işte. :)
Bonney'in o ihtimalinden dolayı zaten ''nerdeyse hepsi'' demiştim.İşlenmekten kastımda Law gibiydi.Law'ın geçmişini işlediği gibi Bege'yi işlemedi.O bakımdan diyorum.

Bonney'in o ihtimalinden dolayı zaten ''nerdeyse hepsi'' demiştim.İşlenmekten kastımda Law gibiydi.Law'ın geçmişini işlediği gibi Bege'yi işlemedi.O bakımdan diyorum.
Bege i de çok iyi işledi, geçmişte neler yaptığını neden BMye sığındığını pozisyonunu aile temasını falan anlatabileceği her şeyi anlattı.

Law ise serideki en kritik karakterlerden birisi, onun kadar hiçbir nova anlatılamaz, o bambaşka bir konu.
Hastalığı ve doğduğu ülkenin durumu
Dof ile olan geçmişi ve sonraki ilişkisi
Corazonla olan geçmişi ve tüm hayatını intikam almak için kurgulaması
Corazon dolayısıyla Sengoku bağlantısı
Yine geçmişi dolayısıyla Drakenin babasının arada kaynaması
Ope ope meyvesinin önemi ve muhtemelen Kaidoyu da bu meyveye bağlayacak

Yani adamın kilit rolü ortada, belki de Doftan sonraki en kilit karakter Lawdır. O yüzden ben bir Apoonun bir Hawkinsin bu kadar işlenmesini beklemiyorum. Ha ekstra hikaye kurgularsa eyvallah derim ama hiç deyinmeden gücüne vurgu yapılırsa da ok der geçerim, normal yani.

Bege i de çok iyi işledi, geçmişte neler yaptığını neden BMye sığındığını pozisyonunu aile temasını falan anlatabileceği her şeyi anlattı.

Law ise serideki en kritik karakterlerden birisi, onun kadar hiçbir nova anlatılamaz, o bambaşka bir konu.
Hastalığı ve doğduğu ülkenin durumu
Dof ile olan geçmişi ve sonraki ilişkisi
Corazonla olan geçmişi ve tüm hayatını intikam almak için kurgulaması
Corazon dolayısıyla Sengoku bağlantısı
Yine geçmişi dolayısıyla Drakenin babasının arada kaynaması
Ope ope meyvesinin önemi ve muhtemelen Kaidoyu da bu meyveye bağlayacak

Yani adamın kilit rolü ortada, belki de Doftan sonraki en kilit karakter Lawdır. O yüzden ben bir Apoonun bir Hawkinsin bu kadar işlenmesini beklemiyorum. Ha ekstra hikaye kurgularsa eyvallah derim ama hiç deyinmeden gücüne vurgu yapılırsa da ok der geçerim, normal yani.
Ya zaten bende hiçbir novanın Law kadar işleneceğini düşünmüyorum.Bir ihtimal Kid.Onun dışında Kaido arcta bir ihtimal Bonney hariç diğer novaları işleyip nova muhabbetini orda kapatıcak gibi geliyor bana.

Geçmişten Roger, Wb, Shiki, Kaido, Bigmom ve Shanks gibi yığınla adam çıkmışken "En Kötü Nesil" denilen jenerasyondan beklentileri düşük tutmak doğru gelmiyor bana. En basitinden atıyorum Drake'in ileride yonkou seviyesine gelmesinin ne sakıncası var? Çok mu imkansız sizce? Ortada bir sebep yok yani gömmek için. Zoro yener yenilir orası ayrı mesele ama hepsi de kan kusturur dövüş bitene kadar. Bu adamlar şakaya gelmez öyle.

Ben E.odanın seri başından beri gösterdiği şeyi söylüyorum sana zoro ve sanji arasında nezaman fark çizdiğini gördün.
Birini süpernova yapıp diğerini yapmaması fark değil mi :fool: Bence gayet açık bir şekilde farkı ortaya koyuyor her arc. Sanji hangi arc Zoro'nun indirdiğinden daha güçlü bir düşman indirmiş :bilmem: Sanji güçsüz biri değil sadece Zoro'dan güçlü değil :D Benim gözümde bu arc Sanji :

Son düzenleme:
Geçmişten Roger, Wb, Shiki, Kaido, Bigmom ve Shanks gibi yığınla adam çıkmışken "En Kötü Nesil" denilen jenerasyondan beklentileri düşük tutmak doğru gelmiyor bana. En basitinden atıyorum Drake'in ileride yonkou seviyesine gelmesinin ne sakıncası var? Çok mu imkansız sizce? Ortada bir sebep yok yani gömmek için. Zoro yener yenilir orası ayrı mesele ama hepsi de kan kusturur dövüş bitene kadar. Bu adamlar şakaya gelmez öyle.
Katılıyorum. Bu isimler arasındaki herhangi bir dövüşün kolay geçeceğini sanmam. Hepsinin kendince bir numarası vardır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık