Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. En Kötü Nesil Korsanları

Zoro, en kötü nesil korsanlarından hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    155
  • Anket kapatılmış .
Herkes kendi kafasında farklı yaşıyor bu seriyi ama bir gerçek var serinin ana konusu luffy nin kk lik hikayesi dolayısıyla en çok ön planda olan ve gelişimini izlediğimiz luffy ve ondan sonra da zoro_Oda nın buna yönelik bir açıklaması varmı bilmiyorum ama çizdiği karakterler içerisinde en çok zoro yu sevdiğini düşünüyorum çünkü gözümüze çok fazla sokuldu fedakarlıkları,cesareti ve azmi.Durum böyleyken diğer karakterlerin zoroyla bir veya üstün olduğunu düşünmek ne kadar birkaçının gücünü tam görmesekte bana fazla ütopik geliyor.Bu seri bittiğinde luffy nin dünyanın en güçlüsü ve zoronunda hemen onun ardından gelmesini tahmin etmemek için çok büyük bir hayal gücü gerekli hal böyleyken seride çok küçük yer kaplayan karakterleri serinin en güçlü karakterlerinden biri olan mihawk la yarışan potansiyel olarakta ondan önde olabilecek adamla karşılaştırmak çok mantıklı değil(şuan mihawk ı yenmiş bile olabilir çoğu teori bu yönde flashback lerle bunu öğrenicez)Zoro fanı falan değilim ama bu seriyi çizen bu dünyayı yaratan adamın bize yansıttıkları çok ama çok bariz.
Mihawkı yenemediğini kendi ağzıyla söyledi zoro.Biraz daha dikkatli okuyalım seriyi lütfen.

Tabiki.Sonuçta bu nesilde bir tek Luffy yok diyordu ama sonradan planları değişti herhalde.Şimdi herkes Luffyi KKlığa götürecek karakter gibi olmuş.Rakip olarak yonkoular var sadece.
Süpernova terimi zaten saçmalık abidesi her süpernovayı önemli yapıp tabanı yükseltti, Kidd ve Law'u Luffy'e yancı yaptı.Hikayede de en kötü nesilden öncekileri işlemedi bi Cavendish var bir de Ace'i sayalım ama sonuç 0.Uzun kol kabilesi süpernova olunca iyi oluyor, daha tecrübelisi Dressrosa arcında çocuktan dayak yiyor.Uzun seriden dolayı olan bir şey de değil bu.Bana kalırsa saçmalık.Law ve Kidd'i yancı yapacaksa yonkuo olmaları saçma olur hakiyle yonkuolar düştükçe sistem değissin, kklık kalksın madem.Killer en iyi 6. süpernova falandır bana göre.Kidd'i de işlemek istiyorsa Senbon Zakura falan vermesi lazım artık.

Süpernova terimi zaten saçmalık abidesi her süpernovayı önemli yapıp tabanı yükseltti, Kidd ve Law'u Luffy'e yancı yaptı.Hikayede de en kötü nesilden öncekileri işlemedi bi Cavendish var bir de Ace'i sayalım ama sonuç 0.Uzun kol kabilesi süpernova olunca iyi oluyor, daha tecrübelisi Dressrosa arcında çocuktan dayak yiyor.Uzun seriden dolayı olan bir şey de değil bu.Bana kalırsa saçmalık.Law ve Kidd'i yancı yapacaksa yonkuo olmaları saçma olur hakiyle yonkuolar düştükçe sistem değissin, kklık kalksın madem.Killer en iyi 6. süpernova falandır bana göre.Kidd'i de işlemek istiyorsa Senbon Zakura falan vermesi lazım artık.
Altyapıyı iyi kurdu.Tüm novalar Mfye savaşı izlemeye geldi.Law savaşa dolaylı yoldan katıldı.Kid Luffynin savaşa girmesini kıskanıp altta kalamam deyip bir tane tayfayı ezdi sonra lafını çaktı mesajını verdi falan.İki yıl sonra ise serinin genel işleyişi değişti daha çok.Önce tayfanın yarısı olmadan arc bosu indirdi,sonra diğer yarısı olmadan yonkou adasına girdi falan.Bu saatten sonra da yan karakterlere falan gireceğini sanmıyorum derinlemesine.Seri eskiden Luffy ve tayfa iken şimdi sadece Luffy oldu artık.Muhtemelen bu saatten sonra arc arc işlemeyip tek arcta hepsini aradan çıkarmaya çalışacakmış gibi bir his var içimde.Hayırlısı diyelim.Kid için başladığım seride adamı toplasan 10 sahnede anca gördüm.Daha çok görmek istiyor insan.

Altyapıyı iyi kurdu.Tüm novalar Mfye savaşı izlemeye geldi.Law savaşa dolaylı yoldan katıldı.Kid Luffynin savaşa girmesini kıskanıp altta kalamam deyip bir tane tayfayı ezdi sonra lafını çaktı mesajını verdi falan.İki yıl sonra ise serinin genel işleyişi değişti daha çok.Önce tayfanın yarısı olmadan arc bosu indirdi,sonra diğer yarısı olmadan yonkou adasına girdi falan.Bu saatten sonra da yan karakterlere falan gireceğini sanmıyorum derinlemesine.Seri eskiden Luffy ve tayfa iken şimdi sadece Luffy oldu artık.Muhtemelen bu saatten sonra arc arc işlemeyip tek arcta hepsini aradan çıkarmaya çalışacakmış gibi bir his var içimde.Hayırlısı diyelim.Kid için başladığım seride adamı toplasan 10 sahnede anca gördüm.Daha çok görmek istiyor insan.
Hiçbir süpernovaya shici indirtmedi, ödüllerinin kaynağı olan savaşlara değinmedi.Bunların kaderi Smoker gibi rakip gücünü anlatmak için skala oldu senin karakter, geçmiş olsun.

Hiçbir süpernovaya shici indirtmedi, ödüllerinin kaynağı olan savaşlara değinmedi.Bunların kaderi Smoker gibi rakip gücünü anlatmak için skala oldu senin karakter, geçmiş olsun.
Kaido mevzusunda da görmezsek bırakacağım zaten seriyi.Zaman atlaması öncesi seri gayet iyi gidiyor diye bırakmamıştım ama zaman atlaması sonrası gidişattan memnun olmadığımdan bırakırım acımam yani.

Kaido mevzusunda da görmezsek bırakacağım zaten seriyi.Zaman atlaması öncesi seri gayet iyi gidiyor diye bırakmamıştım ama zaman atlaması sonrası gidişattan memnun olmadığımdan bırakırım acımam yani.
Arada bir buranın kütüphanesine gir güncel olarak bak.Seri sonuna doğru belki bir makam falan alırsa amvlerine bakarsın. :D

Bak bende böyle düşünüyorum.Kid ilk ortaya çıktığında ''Bu adam Luffy'le ilerde kklık için kapışabilir,dövüşebilir" demiştim ama Oda hiçbir novayla Luffy'i kapıştırmıcak gibi duruyor.Kid'i bile müttefik yapıcaklar gibi.Aynı şekilde Kaido arcta novaların nerdeyse hepsini işleyip aradan çıkaracak.

BM arcı olmasa Bege'i dandiklerden seçer, zoro alır bunu derdim. Ancak daha doğru düzgün güçleri işlenmedi super novaların. Şimdilik Killer ve Xdrake dedim. Xdrake antik zoan meyvesiyle güce dayalı dövüşüyor. Zoro ejderha'yı kesen Ryuuma'yı geçmek için dinozor Xdrake'i keserek işe başlayabilir. Killerda 2. adam olmasından dolayı bizim ikinci adam onların ikinci adamı döver mantığı güttüm. Ama diğer novaların daha göstermediği güçleri vardır diyorum. Zoro çok güçlenecek ama daha değil diyorum. Zoronun asıl p upı wano arcda gelecektir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık