Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tartışma] Roronoa Zoro vs En Kötü Nesil Korsanları

'Vs İncelemeleri' forumunda Roronoa Zoro tarafından 4 Ara 2017 tarihinde açılan konu

?

Zoro, en kötü nesil korsanlarından hangilerini yenebilir?

Bu anket 4 Ara 2018 23:18 tarihinde kapanacaktır.
 1. Eustass Kid

  16.6%
 2. Trafalgar D. Water Law

  29.7%
 3. Monkey D. Luffy

  9.0%
 4. Scratchmen Apoo

  66.9%
 5. Basil Hawkins

  52.4%
 6. X Drake

  55.9%
 7. Killer

  87.6%
 8. Jewelry Bonney

  78.6%
 9. Capone Bege

  72.4%
 10. Urouge

  49.0%
 11. Hepsi

  12.4%
 12. Hiçbiri

  3.4%
Birden fazla oya izin veriliyor.
 1. Eustass Captain Kidd King of the Desert

  Eustass Captain Kidd (King of the Desert)
  Mesaj Sayısı 3,691
  Üyelik Tarihi4 Tem 2016
  Tabiki.Sonuçta bu nesilde bir tek Luffy yok diyordu ama sonradan planları değişti herhalde.Şimdi herkes Luffyi KKlığa götürecek karakter gibi olmuş.Rakip olarak yonkoular var sadece.
   
 2. luffynewgate (Üye)
  Mesaj Sayısı 22
  Üyelik Tarihi22 Eyl 2017
  Herkes kendi kafasında farklı yaşıyor bu seriyi ama bir gerçek var serinin ana konusu luffy nin kk lik hikayesi dolayısıyla en çok ön planda olan ve gelişimini izlediğimiz luffy ve ondan sonra da zoro_Oda nın buna yönelik bir açıklaması varmı bilmiyorum ama çizdiği karakterler içerisinde en çok zoro yu sevdiğini düşünüyorum çünkü gözümüze çok fazla sokuldu fedakarlıkları,cesareti ve azmi.Durum böyleyken diğer karakterlerin zoroyla bir veya üstün olduğunu düşünmek ne kadar birkaçının gücünü tam görmesekte bana fazla ütopik geliyor.Bu seri bittiğinde luffy nin dünyanın en güçlüsü ve zoronunda hemen onun ardından gelmesini tahmin etmemek için çok büyük bir hayal gücü gerekli hal böyleyken seride çok küçük yer kaplayan karakterleri serinin en güçlü karakterlerinden biri olan mihawk la yarışan potansiyel olarakta ondan önde olabilecek adamla karşılaştırmak çok mantıklı değil(şuan mihawk ı yenmiş bile olabilir çoğu teori bu yönde flashback lerle bunu öğrenicez)Zoro fanı falan değilim ama bu seriyi çizen bu dünyayı yaratan adamın bize yansıttıkları çok ama çok bariz.
   
 3. tritonsan (Üye)
  Mesaj Sayısı 8
  Üyelik Tarihi31 Ağu 2014
  Killer'ı alabilir, belki de Bonney'i de alabilir.
   
 4. Mesaj Sayısı 134
  Üyelik Tarihi28 Nis 2017
  Mihawkı yenemediğini kendi ağzıyla söyledi zoro.Biraz daha dikkatli okuyalım seriyi lütfen.
   
 5. Kadan Older brothers always orient to better

  Kadan (Older brothers always orient to better)
  Mesaj Sayısı 386
  Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
  Süpernova terimi zaten saçmalık abidesi her süpernovayı önemli yapıp tabanı yükseltti, Kidd ve Law'u Luffy'e yancı yaptı.Hikayede de en kötü nesilden öncekileri işlemedi bi Cavendish var bir de Ace'i sayalım ama sonuç 0.Uzun kol kabilesi süpernova olunca iyi oluyor, daha tecrübelisi Dressrosa arcında çocuktan dayak yiyor.Uzun seriden dolayı olan bir şey de değil bu.Bana kalırsa saçmalık.Law ve Kidd'i yancı yapacaksa yonkuo olmaları saçma olur hakiyle yonkuolar düştükçe sistem değissin, kklık kalksın madem.Killer en iyi 6. süpernova falandır bana göre.Kidd'i de işlemek istiyorsa Senbon Zakura falan vermesi lazım artık.
   
 6. Eustass Captain Kidd King of the Desert

  Eustass Captain Kidd (King of the Desert)
  Mesaj Sayısı 3,691
  Üyelik Tarihi4 Tem 2016
  Altyapıyı iyi kurdu.Tüm novalar Mfye savaşı izlemeye geldi.Law savaşa dolaylı yoldan katıldı.Kid Luffynin savaşa girmesini kıskanıp altta kalamam deyip bir tane tayfayı ezdi sonra lafını çaktı mesajını verdi falan.İki yıl sonra ise serinin genel işleyişi değişti daha çok.Önce tayfanın yarısı olmadan arc bosu indirdi,sonra diğer yarısı olmadan yonkou adasına girdi falan.Bu saatten sonra da yan karakterlere falan gireceğini sanmıyorum derinlemesine.Seri eskiden Luffy ve tayfa iken şimdi sadece Luffy oldu artık.Muhtemelen bu saatten sonra arc arc işlemeyip tek arcta hepsini aradan çıkarmaya çalışacakmış gibi bir his var içimde.Hayırlısı diyelim.Kid için başladığım seride adamı toplasan 10 sahnede anca gördüm.Daha çok görmek istiyor insan.
   
 7. Kadan Older brothers always orient to better

  Kadan (Older brothers always orient to better)
  Mesaj Sayısı 386
  Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
  Hiçbir süpernovaya shici indirtmedi, ödüllerinin kaynağı olan savaşlara değinmedi.Bunların kaderi Smoker gibi rakip gücünü anlatmak için skala oldu senin karakter, geçmiş olsun.
   
 8. Eustass Captain Kidd King of the Desert

  Eustass Captain Kidd (King of the Desert)
  Mesaj Sayısı 3,691
  Üyelik Tarihi4 Tem 2016
  Kaido mevzusunda da görmezsek bırakacağım zaten seriyi.Zaman atlaması öncesi seri gayet iyi gidiyor diye bırakmamıştım ama zaman atlaması sonrası gidişattan memnun olmadığımdan bırakırım acımam yani.
   
 9. Kadan Older brothers always orient to better

  Kadan (Older brothers always orient to better)
  Mesaj Sayısı 386
  Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
  Arada bir buranın kütüphanesine gir güncel olarak bak.Seri sonuna doğru belki bir makam falan alırsa amvlerine bakarsın. :D
   
 10. Eustass Captain Kidd King of the Desert

  Eustass Captain Kidd (King of the Desert)
  Mesaj Sayısı 3,691
  Üyelik Tarihi4 Tem 2016
  Çocuğum olursa o takip eder artık bitişini :D
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık