Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Roronoa Zoro - Dayanıklılık

Lucci iyiydi Lütfünün hakkını yemeyelim :good:

Croc, Kata, Dof bunlar yüz karası keşke hepsi Lucci vssi gibi olsaydı.
Yok canım doğru, diğerlerine göre Luffy vs Lucci baya baya zevkli ve iyi ona bende bir şey demem... :D
İstediğini round satıyon istedemedin şey roundu bozuyor garip.:D
Alpa’cığım bak ben Luffy’i harbi severim. Red’in dediği de doğru, diğerlerine göre Lucci vs si harbi güzel bir dövüş. Ama yine yardım var yine yardım var be Alpaaa... :D

Konunun amacı Zoro'nun dayanıklılık yeteneğini gözler önüne sermekti. Fakat bazı Luffy fanları alakasızca ve sallamasyon yorumlarıyla konuyu kirletince baaaazı Zoro fanları da konuyu kapak deryasına çevirmek durumunda kalmış. Son olarak da sayısız zaferlerine bir tanesini daha ekleyip işi şova dönüştürmüşler. Helali hoş olsun. Canlarım benim ❤
Saldırı gücü= Luffy>Zoro
Dayanıklılık=Zoro>Luffy
Toplam güç=Luffy=Zoro diyebilir miyiz?

Sitedeki Luffy fanları tartışma kalitesinin ırzına geçiyor. Elimde olsa da en azından konularıma yazmalarını engellesem. Bu ne rezil yorumlar arkadaş. Tiksinç! :artiz:
Konunun amacı Zoro'nun dayanıklılık yeteneğini gözler önüne sermekti. Fakat bazı Luffy fanları alakasızca ve sallamasyon yorumlarıyla konuyu kirletince baaaazı Zoro fanları da konuyu kapak deryasına çevirmek durumunda kalmış. Son olarak da sayısız zaferlerine bir tanesini daha ekleyip işi şova dönüştürmüşler. Helali hoş olsun. Canlarım benim ❤
Sana o kadar hak veriyorum ki. Muhalefet fan kitlesinin acilen yenilenmesi/değişmesi ya da neyse ondan lazım. Gerçi karakter dandik olunca fanları ne yapsın. Savunmak için mecbur saçmalayacaklar :oops:
@Smoker arkadaşın konudaki son üç mesajı. Bence buradan üç günlük kışkırtma cezası çıkar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık