Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Roronoa Zoro - Dayanıklılık

zoro, sanji havuza atlayınca neyse ki bu keko luffye yardıma gitti de burda ölme şansım azaldı. luffy gelene kadar bayılmasam yeter diyor içinden.
En kötü Luffy gibi Plot armoru var. Yine olay benim dediğim yöne gider yani. Zaten burada önemli olan şey; Zoro’nun, İradesi ile Arlong’u ezmesi...

Yalnız Reis o dövüşe girmeden önce de muhteşem kaptanı sayesinde sağlam bir darbe alıyor xd

-------------------------------------------------

Konu ile alakasız şöyle bir bakıyorum da Zoro Tanrı olmalı yani bunun başka bir açıklaması olamaz xD
evet, op evreninde normal insanları fırlatıp duvara mıhlıyorlar, ev yıkıyorlar onlar ölmüyor da zoro mu ölecek bundan :d anladım reyiz

En kötü Luffy gibi Plot armoru var. Yine olay benim dediğim yöne gider yani. Zaten burada önemli olan şey; Zoro’nun, İradesi ile Arlong’u ezmesi...
evet iradesiyle "etkiliyor" ama arlong teke öldürürdü.

evet, op evreninde normal insanları fırlatıp duvara mıhlıyorlar, ev yıkıyorlar onlar ölmüyor da zoro mu ölecek bundan :d anladım reyiz

Ölmeyle bir alakası yok, Zoro'yu yaralı diye direğe falan bağlıyorlardı durumu o kadar iyi değildi yani böyle de bir kaza geçiriyor diye gösteriyorum o kadar :good:

Alternatif The Slash Of Mihawk yorumları:

Zoro şınav çekerken aslında kendisi yükselmez, dünyayı aşağı iter
Zoro kitap okumaz; istediği bilgiyi alana kadar gözleri ile sert bir şekilde kitaba bakar
Zoro saate bakmaz; saatin kaç olduğuna kendisi karar verir.
Zoro nefes almaz, hava Zoro'nun ciğerine dolar.
Zoro zehirli bir yılan tarafından ısırılsa bile zehirlenen yılan olur.

Zoro'nun klavyesinde delete tuşu yoktur çünkü Zoro asla yanlış yapmaz.
Zoro suya düştüğünde ıslanmaz; Su Zorolanır
Zoro karanlık bir odaya girdiğinde ışıkları açmaz, karanlığı kapatır
Zoro tamamen dolu bir tabanca ile rus ruleti oynasa bile kazanan yine Zoro olur
Zoro tek eliyle alkışlayabilir.
Zoro göz yaşları ile kanseri tedavi edebilir; fakat ne yazık ki Zoro ömrü boyunca hiç ağlamadı
Zoro kılıcı kullanmaz, kılıç Zoro'yu kullanır.:D

Emin misin? Kimler kimler nelere ölmedi bu seride... başka bir seri olsa belki katılabilirdim ama One Piece işte...
Valla kusura bakma da bu kadar kötü bir argüman görmedim.
Aslında pek kötü argüman değil reyiz. Adam baya baya tırsmış, hemen işini bitirmeliyim diyor... Benim gönderme yapmak istediğim asıl şeyde buydu zaten. Yoksa iş ölmekse bizimkiler o plot armorlarla ölmezler zaten... bu arada dediğimin arkasındayım, Zoro’nun orada ölmesi için kafasının gövdesinden ayrılması lazım net bir biçimde...

Emin misin? Kimler kimler nelere ölmedi bu seride... başka bir seri olsa belki katılabilirdim ama One Piece işte...

Aslında pek kötü argüman değil reyiz. Adam baya baya tırsmış, hemen işini bitirmeliyim diyor... Benim gönderme yapmak istediğim asıl şeyde buydu zaten. Yoksa iş ölmekse bizimkiler o plot armorlarla ölmezler zaten...
Açıkçası Arlong parkı hatırlamıyorum net ama Arlong Zoro’yu o zaman alabilecek çapta biriydi. Attığın resimde bunu kanıtlar nitelikte. Zoronun gücünden ya da iradesinden etkilense ne olur etkilenmese ne olur güç güçtür. Korkmadan ziyade bir etkilenme var gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık