Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Roronoa Zoro - Dayanıklılık

Bir saniyelik yanlışta alırım anahtarını deyip belasını veriyor Zoro'nun, yerdeyken yüzünü dönmesine bile izin vermeyecekti ama lafta en torpillisi xD

Diğer tarafta bunca zamanlık hayatımda hiç göremedğim kadar gaza getirici konuşmalar.

--- Bitti mi Luffy
--- Bu kadar mıydı ?
--- Kalkmadın mı daha

Bu ne arkadaş insanı katıl eder, kalkamadığını düşünsene psikolojin bozulur depresyona falan girersin :hhh:
Şuna bak One Piece’in içeriğini bilmesem, hentai sanardım seriyi kakskskks

Hayır buradan zamanında bize vurulduğu için onu atıyorum zaten. Bak ne demişim orada, Luffy hater mode: on demişim. Yani daha çok karşı tarafın argümanı bu. :(

@RedTeroR

Luffy de aynılarını Crocodile'a yapabiliyordu la kimsenin biz bu tarz savunduğunu görmedik.:( Adam akla gelecek her şekilde kesmiş, biçmiş Zoro'yu. Zoro'nun gözünün feri sönmüş. Ama vahiy ile tek atıyor. Boss olsa orada kalkar Zoro'yu daha çok zora sokar canını alır orada. İşte bossların farkı burada yatıyor.:D
Croc'dan bahsetmek böyle bir tartışmada işine gelir mi bilemiyorum xD

Zoro, rakibine hız olarak da fiziksel olarak da üstün gelebileceğini önceden gösterdi yapamadığı şey çeliği kesmekti onu da hocasından aldığı eğitim sayesinde öğreniyor, gereksiz bir çıkarım yapıp diretmeye devam ediyorsun. Zoro'nun en torpilli vsyi atması için en az 4 kere kaybedip, kaçıp, savaş alanından bir şekilde uzaklaşıp tekrar gelerek kazanması lazım çünkü en hafif Luffy galibiyetleri böyle oluyor.

@Mr.Bushido hentai halt etmiş o tutku karşısında xD

Hayır buradan zamanında bize vurulduğu için onu atıyorum zaten. Bak ne demişim orada, Luffy hater mode: on demişim. Yani daha çok karşı tarafın argümanı bu. :(
Ama reyiz siz bir başlıyorsunuz Zoro dayanıksız diye, Bir oraktır gidiyor ama giderken de işte, Luffy’nin o kadar falsosu var ki; Konular hep Luffy’nin kucaklanması ile son buluyor... :ehe:

Croc'dan bahsetmek böyle bir tartışmada işine gelir mi bilemiyorum xD

Zoro, rakibine hız olarak da fiziksel olarak da üstün gelebileceğini önceden gösterdi yapamadığı şey çeliği kesmekti onu da hocasından aldığı eğitim sayesinde öğreniyor, gereksiz bir çıkarım yapıp diretmeye devam ediyorsun. Zoro'nun en torpilli vsyi atması için en az 4 kere kaybedip, kaçıp, savaş alanından bir şekilde uzaklaşıp tekrar gelerek kazanması lazım çünkü en hafif Luffy galibiyetleri böyle oluyor.

@Mr.Bushido hentai halt etmiş o tutku karşısında xD
Yani Luffy hız ve fiziksel güç olarak üstün gelebileceğini göstermedi? :D Logia olması, elinde kurutma gibi güçlerin olması felan önemli değildi. Ya da zehir kullanması felan.:D

Yani Luffy hız ve fiziksel güç olarak üstün gelebileceğini göstermedi? :D Logia olması, elinde kurutma gibi güçlerin olması felan önemli değildi. Ya da zehir kullanması felan.:D
Sen şimdi ciddi anlam Croc vs Luffy ile Zoro vs Mr.1'i torpil anlamında kıyaslayıp üzerine Mr.1 dövüşü daha torpilliydi demeye mi çalışıyorsun :hoo:

Sen şimdi ciddi anlam Croc vs Luffy ile Zoro vs Mr.1'i torpil anlamında kıyaslayıp üzerine Mr.1 dövüşü daha torpilliydi demeye mi çalışıyorsun :hoo:
Hangisinde daha çok rakibin hakkı verildi diye bakarsan Mr 1. dövüşü rakip tanımaz. Adamı aldığı ilk darbede yere yığdı. Sırf Zoro'yu kılıçla karizma çizdi diye de yeniliyor.:D

Evet ben bir ergenim reyiz.. Maalesef kanım kaynıyor. Alttan al artık bu veledi...

Yav öncelikle şaka yapıyorum eğlencesine ama sen hemen ciddileşiyorsun. Sonrasında tartışmamıza bir daha bakmanı istiyorum, kaç kere mantıklı açıklama yapmama rağmen aldığım cevaplara bak; He enma için bayıldı yani? Hee Enma için şey oldu yani.
Sonra Luffy’e gelince ama “Sahnenin neden çizildiği belli olduğu halde çaresizlikten ne hallere düşmüşler” şu sözler seviyeyi düşürmüyor ama benim artık bu muhabbete dayanamayıp, şaka ile karışık bilerek saçmalamam mı seviyeyi düşürüyor reyizzz?... :D
O şarkı olayına başka ne denir bilmiyorum. Bana göre ergence bir davranış, sana göre normalse yapacak bir şey yok zaten.

"Sahnenin neden çizildiği belli olduğu halde çaresizlikten ne hallere düşmüşler." Bu sözler seviye mi düşürüyormuş? Bu olan şeyin izahı. Bunu şarkı paylaşma ile benzer görmek..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık