Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Roronoa Zoro - Dayanıklılık

Ben de Zoro'nun şunu yapabileceğini sanmıyorum.
Burda Bm'nin kafası gidik olduğundanmı, kılıçda meyve ruhu olduğu için hakimi basılamıyo bilmiyor ama haki olmadığı için zırhı kesemiyo ama aşırı şiddetinden dolayı geriye uçuyor. Bu çok iyi bir örnek olduğunu düşünmüyorum.

Farklı bişi diyim. Tayfanın en dayanıklısı Jinbei olabilir. Tek sahne atıcam.
Adam boydan boya delinerek yanıyor gene de bilinci açık.
Çok sağlam hasar yiyor burda. Ölmemesi başarı. Ciğerlerden biri gitmiştir. Kalbine gelse Ace gibi direkt ölürdü. Ancak şöyle bir şey var bundan kısa bir süre sonra bilinci gidiyor zaten. Bu darbe iptal ediyor yani onu. Law ameliyat etmese de ölecekti.

Edit: En dayanıklı olup olmamasından bağımsız yorumladım.

Ellerine sağlık güzel olmuş.Bu aralar optan soğumuştum ama eski sahnelere bakınca en azından Zoro karakterinin neyinden etkilendiğimi hatırladım.

Luffy'nin g4 sayesinde Zoro'dan daha iyi bir savunmaya sahip olduğu görüşüne katılırım.Ama iş dayanıklılık kıyaslamaysa Zoro'nun Luffy'den eksiği yoktur.2y önce bana göre böyleydi.2y sonra her ne kadar Zoro'nun sınırını görmesekte çok bir şey değiştiğini sanmıyorum.

Farklı bişi diyim. Tayfanın en dayanıklısı Jinbei olabilir. Tek sahne atıcam.
Adam boydan boya delinerek yanıyor gene de bilinci açık.
Jinbe tayfadaki en dayanıklı 3. kişi şu an. Net. Lakin bu sahnede şöyle bir durum var. Herkesi kalibresine göre değerlendirirmek lazım. İki yıl önceki Jinbei, Zoro'dan da Luffy'den de güçlüydü. Bu nedenle ondan daha fazla dayanıklılık beklemek normal olur. Hee ama bana göre Zoro'nun Luffy'nin acılarını aldığı sahne daha büyük bir hasar örneğidir o ayrı. Adam zaten hoşaf olmuşken her hücresini zangır zangır titreten bir acı hüzmesine 5'e 7 havuza dalar gibi dalıyor. Saçlarının yeşili pörsüdü la Tb'de.

@Roronoa Zoro, @Chaos Bringer, @H1dalg0, @Hakili Yumruk teşekkürler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık