Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Roman Okuma Kulübü

'Edebiyat' forumunda Ogami Itto tarafından 15 Nis 2018 tarihinde açılan konu

1. Seastone Üye

Seastone (Üye)
    Mesaj Sayısı 71
    Üyelik Tarihi14 May 2017
    Çoğunlukla elimden bıraktığım bir kitap oldu. 28 günde okudum. Kulüp olmasa 12-16 ay arası bir zamanda okurdum diye tahmin ediyorum. Hızlı okuyamama nedenim on hikâyenin gelişme ve sonucu olmadığı için bana çekici gelmemeleri ve arka plandaki ana hikâyede erkek okurun bir türlü Ludmilla'ya yürümemesiydi. Tüketti beni. Neyse ki sonda evlendiler. Kitapta en beğendiğim yer kütüphanedeki okurların birbirleriyle kitap okuyuş şekilleri vs. hakkında konuşmalarıydı.
    Kitabı daha önceden okuduğum hâlde sadece suyun soğukluğu aklımda kalmıştı. Şimdi yeniden okurken kızın atlamasından sonra anlatıcının ertesi gün gazeteleri okumadım dediği yerde gülümsedim.

Camus benim için pek rahatlatıcı bir yazar olmuştur hep. Bir keresinde metroda Yabancı'yı okuyan birini görmüştüm ama hayatımda hiç bu kadar rahat oturan birini görmemiştim.

Son düzenleme: 3 Tem 2018
  2. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 14,817
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
  3. Ogami Itto Namıdiğer Pilavüstükuru

Ogami Itto (Namıdiğer Pilavüstükuru)
    Mesaj Sayısı 360
    Üyelik Tarihi23 Kas 2017
  4. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 14,817
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Pilavüstükuru oldu. 82.000'den 85.000'e çıktı kelime sayısı. İki gündür benim kitaba zaman ayıramadım. Dün dinleniyordum, bugün başım ve gözüm ağrıyor. Tekrar okuduktan sonra tamamlamış olur. Bu ayın ortalarında da yayınevlerine gönderirim artık.

5. Nigrum Cygnum Onore Sarutobi !!!

Nigrum Cygnum (Onore Sarutobi !!!)
    Mesaj Sayısı 483
    Üyelik Tarihi10 Şub 2018
    Aaaa ben unutmuşum hatırlatmayı,sıradaki kitabı seçelim :T

Yararlanıyordum ben bu kulüpten,bitti mi yani işi :(

6. Shakan (:))
    Mesaj Sayısı 3,350
    Üyelik Tarihi15 Oca 2017
    Düşüşü okudum da yazmayı unutmuşum buraya :(

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)