Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roman Okuma Kulübü

Benim için bir şey farketmedi. Uzun zamandır okumayı planlıyordum ve okudum. Ama zavallı kitaplar okunmayı planlıyorlardı belki de ve okunmadılar. Okunmamış kitaplar yarım kalmış kitaplar mıdır sevgili amaneden?
Sen ne önerdin, neden okumadık? Bir dönem konuya hiç bakmadım o döneme mi denk geldi acep?

Hiç başlanmamış bir şey yarım kalır mı sevgili grizzly?
Ama okunsun diye yazılmaz mı kitaplar? Yazılmış olması bir başlangıç sayılmaz mı?
Sen ne önerdin, neden okumadık? Bir dönem konuya hiç bakmadım o döneme mi denk geldi acep?
Bir Kış Gecesi Eğer Bir Yolcu önermiştim. Neden okunmadığı ve hangi döneme geldiğine verecek bir cevap bulamıyorum, sanırım cevabı bende değil :D

Ama okunsun diye yazılmaz mı kitaplar? Yazılmış olması bir başlangıç sayılmaz mı?

Bir Kış Gecesi Eğer Bir Yolcu önermiştim. Neden okunmadığı ve hangi döneme geldiğine verecek bir cevap bulamıyorum, sanırım cevabı bende değil :D
O zaman twei'nin kitaptan önce onu bir okuyayım. @amaneden 'in kitabına da tekrar bir yorum yaparım belki. :a:

Kitabı belki benim gibi hala okuyanlar vardır, eğer bi kaç kişiden fazlaysa hala kitap okuyanlar süre 1 hafta falan uzatılabilinir belki o_O

La beni silin:byee:. Zaten benim etim ne budum ne, elimde dolu kitap var okunması bekleyen onları bile okumazken bu topa giriyorum? Bir tane bile okuyamadım. Belki kendimi zorlarım dedim ama bir türlü boşa çıkamadım. Neyse beni sil @pilavüstükuru . Tabi kurallarda her kitabı okumak zorunda değil üyeler yazıyor ama hiçbir kitabı da okuyamayan, yorum falan da yazamayan ben bir zahmet tavsiyede de bulunmayayım. Olur da okuduğum kitap olursa arada yorumu yapar geçerim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık