Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roman Okuma Kulübü

@Kaido_93 Ben de ilk kısmın ilk bölümünü okuyayım dedim. Güzel ve akıcı gidiyor valla. Sen ne düşünüyorsun? Spoiler'sız muhabbet edelim. Belki arkadaşlar iştahlanır.
Aynen ben de henüz ilk bölümdeyim. Baya hoşuma gitti kitap. Bazı gizemli kısımları var baya ilgi çekici geldi. Hikayenin geçtiği çevre ve insanlar da baya iyi. Yavaş yavaş okuyorum. Eğer ilerleyen bölümlerde sararsa 2-3 güne bitiririm herhalde.

İlk bölüm iyi güzel de sürekli prensesim de prensesim, kusucam.
Başka bahaneler bularak göz önündekini unutma olayı günlük yaşama örnek ve ders olsun diye mi koyulmuş acaba. Günlük yaşamdan bu kadar hızlı olmayan süreci betinlemiş gibi geldi bana. Mum'un metaforunu anlamadım.

Şaka şaka.
İlk bölüm iyi güzel de sürekli prensesim de prensesim, kusucam.
Başka bahaneler bularak göz önündekini unutma olayı günlük yaşama örnek ve ders olsun diye mi koyulmuş acaba. Günlük yaşamdan bu kadar hızlı olmayan süreci betinlemiş gibi geldi bana. Mum'un metaforunu anlamadım.
Desin yav ne olacak. Soruna cevap belki şurası olur, belki olmaz. --> https://www.wannart.com/gomulu-dev-...a-dikkat-cekebileceginin-nobel-odullu-kaniti/

Atmosfer benim de çok hoşuma gitti. Bugün otobüs yolculuğum var baya okurum.

Adamın eşine sürekli prenses demesi bana sempatik geldi ya. :D

Gömülü devin yanından geçip gittiler. Acaba sonradan hikayede nasıl bir etkisi olacak. Kayıkçı ve korkunçlu teyze arasındaki muhabbet gerdi.

“Acaba bugün kalbimizde hissettiğimiz şey, yağmur çoktan dindiği halde şu tepemizdeki ıslak yapraklardan üstümüze düşen yağmur damlaları gibi bir şey mi? Acaba anılarımız olmayınca aşkımız da solup gidecek mi?”
Beatrice durumu güzel özetledi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık