Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Roger ve Gizemli Yumurta

Yumurta ilgili benim teorim ve ya internette olan teoriler olabilir.
1- Garip ama yeni aklıma geldi. Roger'in gemisinde ki yumurta baya gizemli. Ve internetten gördüğüm ve kendi düşündüğüm teori şu. Luffy'nin annesi hiç gösterilmedi, hatta Oda bile röportaj da çoğunlukla gösterildi deyince galiba Dadan'dan bahsediyor ama kan bağı olan annesi ortada yoktu. Acaba o yumurtada ki Luffy olabilir mi ve Roger ölmeden önce Dragon ile anlaşıp da o yumurtayı ona emanet ettiyse ve bir kaç yıl sonra doğduktan sonra da Garp'a bu benim oğlum diye emanet ettiyse aklıma bu geldi. Ve Luffy'nin kişiliğini Roger'e benzemesinin nedeni de belki onun yanında hep olduğundan ve sesini duyduğundandır. Ya da D iradesi sayesinde :D

İnternette gördüğüm baya popüler teori ise Yumurtanın antik silah olması bu da olabilir.

2- Belki Luffy dışında başka biri de o yumurtanın içinden çıkmış olabilir ya da yumurtada ejderha tarzı bir varlık vardır antik silah Uranüs o da olabilir.

3- Yumurtanın içinde Nami de olabilir. Bilemiyorum Nami'de gizemli karakter antik silah Uranüs hava ile ilgili olduğu düşünüldüğü için Nami'de olabilir.

4- Antik silah Momonosuke olabilir. Ve Yumurta ile bağlantısı yoktur. Çünkü Momo'nun annesi ve babası bellidir, yumurtadan çıkamaz sanırsam eğer gerçek anne babası ise tabi ki...

5- O yumurta one piece ile ilgisi var.

6- Yumurta hava durumunu kontrol ediyor (Shiki'de olduğu gibi) Şuan Dragon'da

Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık