Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Roger'ın Korsanlar Kralı Oluşu Üzerine

Roger delikanlı adamdır ne yaptıysa bileğinin hakkıyla çatır çatır yapmıştır, Zoro gibi boş poz değil Sanji gibi bitirici icraat adamıdır. :at: Bugün Roger gezerek KK oldu diyenler yarın WSS>KK derler lütfen gelmeyelim bu gladyo oyunlarına safları bozmayalım.:good:

Böyle ufak ama çok önemli kurgusal gelişim detaylarının doldurulmasını beklemeyin hiçbir zaman. Sadece dövüşlerin ve gaz sahnelerin tadını çıkarın. Bir de 200 bölümde bir yarım yamalak açıklanıp yeni sorular yaratan mini gizemlerin.

Oda düşünmüyor böyle şeyleri. Ol diyor oluyor. :bilmem:

Roger son yolculuğa çıkmadan önce BM'den poneyi çalıyordu. Bu kısım her şeyi berraklaştırıyor benim için. BM'nin yeraltı dünyası ile olan bağlantısı da malum. Roger Bm ile olan görüşmesinde Bm'nin ağzına çaldığı bal ile BM yeraltı dünyasını bilgilendirilmiştir. Özellikle WCL arkında bu gözümüze fazlasıyla sokuldu. Bu noktada tek sıkıntı özgür basın üzerindeki WG baskısı. Levely bitişinde BİGNEWS-abinin aldığı tavrı da görünce netleşti benim için.
Zaten Roger bir şeyler yaparken gürültü patırtı koparan biri olarak anlatıldı. Haliyle bu karanlık noktanın bu şekilde aydınlatılabileceğini düşünüyorum.

Ya şimdi linç yiyebilirim ama izlerken bu benimde aklıma geldi. Tam o sırada kızılsaç gözüktü. Acaba bizim ufaklık Morgan ve ya başka birisine bu bilgileri vermek zorun da mı kaldı?

Xebec'i indirdikten sonra alınmış olsa bunun saf güçle alakası olduğunu söylerdik ama son adaya ulaşınca alınıyor nedense :rolleyes: Yine de güç olarak kafa üçlüye her zaman oynamıştır
Benim kafamı bozan diğer şeyde madem hükümetin korktuğu konular hakkında bilgi sahibi olmuşsun bunu neden açıklayıp adamları taklaya getirmiyorsun? Veya neden bir avuç insanla ya paylaştın ya paylaşmadın bunu? Roger'ın kutsal ejder korumacılığından sonra adamlığına vurdurduğu ikinci darbe budur.

Bilgi. Adamlar gerçek tarihi öğrendi. Gerçek tarihi de dünya hükümeti biliyor. İstihbarat rogerın herşeyi bildiğini öğrendi. Morgan da haberdar oldu. Sonuçta gazete çok satsın diye korsanlar kralı diye manşet attı. Lakap olarak yapıştı. İnsanlar da korsanlar kralı dedi durdu.

Xebec'i indirdikten sonra alınmış olsa bunun saf güçle alakası olduğunu söylerdik ama son adaya ulaşınca alınıyor nedense :rolleyes: Yine de güç olarak kafa üçlüye her zaman oynamıştır
Benim kafamı bozan diğer şeyde madem hükümetin korktuğu konular hakkında bilgi sahibi olmuşsun bunu neden açıklayıp adamları taklaya getirmiyorsun? Veya neden bir avuç insanla ya paylaştın ya paylaşmadın bunu? Roger'ın kutsal ejder korumacılığından sonra adamlığına vurdurduğu ikinci darbe budur.
Bunun cevabını aldık aslında:

Rayleigh de Saboady'de Robin'e aynı şeyi söylemişti: Biz çok erken davrandık. Demek ki zamanında One Piece'in ne olduğunu her yere yaysalar bile bir şey değişmeyecekti. Ayrıca WB'nin ölmeden önce Teach'e söylediklerinden yola çıkarak, Roger'in hazineyi bulacak kişinin ona layık birisi olmasını istediğini anlıyoruz. Bu yüzden açıklamamıştır bence.

Bunun cevabını aldık aslında:

Rayleigh de Saboady'de Robin'e aynı şeyi söylemişti: Biz çok erken davrandık. Demek ki zamanında One Piece'in ne olduğunu her yere yaysalar bile bir şey değişmeyecekti. Ayrıca WB'nin ölmeden önce Teach'e söylediklerinden yola çıkarak, Roger'in hazineyi bulacak kişinin ona layık birisi olmasını istediğini anlıyoruz. Bu yüzden açıklamamıştır bence.
Açıklamak için zamanları vardı ya.Roger son demlerini çocuk yaparak geçirmiş Ray içerek (ki hala içiyor) :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık