Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Rocks İddiaları

Kim kimi koparmıştır?

• Kullanılan toplam oy
    188
Günümüzden yaklaşık 39 yıl önce, dünyayı Kayalar Korsanları isimli bir grup kanunsuz domine ediyordu. Bu grubun başında Rocks D. Xebec isimli biri vardı ve bu kişinin Gol D. Roger'ın gelmiş geçmiş en güçlü düşmanı olduğu söyleniyordu. Bir gün bu kanunsuzlar Kutsal Ejderler'e saldırmak için Tanrı Vadisi isimli adaya geldi. Onları durdurmak için de bir Denizci olan Monkey D. Garp yola çıktı. Garp adaya ulaştığı zaman orada Roger ile karşılaştı. Bu ikili ortak olan bu düşmana karşı güç birliği yaptı. Nihayetinde Xebec öldürüldü ve Kayalar Korsanları dağıldı. Tanrı Vadisi isimli ada da arkasında en ufak bir iz bile bırakmadan yeryüzünden kayboldu.

Burada yaşanan olayların detayları tam olarak bilinmiyor. Bu yüzden çeşitli görüşler mevcut. Taraflara bakalım:

Kayalar Korsanları
Rocks D. Xebec
Beyazbıyık Edward Newgate
Koca Ana Charlotte Linlin
Canavar Kaido
Altın Aslan Shiki
Kaptan John
Gümüş Balta
O-Chuku
Birkaç isimsiz kişi daha

Denizciler
Yumruk Monkey D. Garp
Korsan Kral Gol D. Roger
Vasıfsız Deniclzci askerleri

Dövüşler konusunda şöyle görüşler mevcut;
- Xebec tek başına Garp ve Roger'a daldı. Tayfası dövüşe hiç karışmadı. Xebec ölünce de herkes yoluna gitti.
- Kayalar Korsanları tam güç Garp ve Roger'a saldırdı, ancak yenildi.
- Kayalar Korsanları tam güç Garp ve Roger'a saldırdı, Xebec öldü, diğerleri adanın ani yok oluşu sayesinde kefeni yırttı.

İddia seçeneklerini yine iki tane yapıyorum. Ona göre seçersiniz.

Rock korsanlarını dağıttılar ile Rock kaptanını indirdirler arasında büyük bir fark var.Burdan sonrası Oda’ya kalmış.Ben şuan mangada geçen olmuştur diyorum.

Yeniden başlıyoruz. :D 4vs2 şeklinde tasvir edilmesine ve böyle çıkmasına da ihtimal vermeme rağmen; Xebec, Garp ve Roger'le tek başına dövüşmüştür diyorum. Aksi çıkarsa, 2 hafta boyunca Vinsmoke Sanji avatarı kullanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık