Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Robin Popülerliğini Kayıp mı Etti?

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    87
Hazır site dolup taşıyorken bir anket açalım dedim.

Sorumuz şu Robin 2 senelik aradan sonra özellikle manganın son dönemlerinde hala ilk günkü popülerliğini koruyor mu ? Yoksa okuyanların ilgisini kaybedip kendisine burun kıvrılacak duruma mı geldi ? Taraflı olmamak için cımbızla kareler paylaşmayacağım ayrıca.

Bunu sadece tek seçenekle anlamayacağız biraz farklı bir yöntem olacak bu anket.Kişisel düşüncelerle beraber genelde ne olduğuyla ilgili görüş almış olacağız.

Öncesi ve sonrasıyla resimlere göz atıyoruz.

Kurbanlar olurum Robin'e, ama zaten hiçbir zaman bir Zoro kadar, bir Sanji kadar popüler değildi.

Popülerliğinin düşmesi gayet doğal çünkü ekran süresi aşırı kısıtlandı, zaman atlamasından sonra bir kaç fan servis ve duygusal sahne hariç hiçbir şey yapmadı. Doğal dolayısıyla. Ama tekrarlıyorum, Robin'e kurban olurum, tabii ki bir numara hala.

Hiçbir zaman sevemedim bunu. Bir de diğer gereksiz silikonu. O yüzden benim için hiçbir önemi yok popi olduğunun veya olmadığının. :D İşini yapsın poneglyph okusun yeter bize.

Ne zaman popülerdi ki tayfada ki en gereksiz karakter bence tayfada ne işi var orası ayrı olay da kendisini oldu bitti sevmem hele de elinde ki meyveyi hiç kullanamıyor.

Resmen harcandı bu kadın..

Robin'e ne yaptın insafsız? Robin, o saçma yüz ifadesini yapacak kadın mıydı? Alabasta'dan sonra ilk iş olarak gücünü kıstı. Zaman atlamasından sonra cinsel objeye dönüştürdü. Soğukkanlılığı azaldı. Ardından saçma sapan çizimlere üzülen bir kadına çevirdi. Wano da geyşa yaptığı yetmiyormuş gibi, bir de bu yüz ifadesini aldırdı. Şu Robin çok geride kaldı artık.

Size sesleniyorum eyyy Sanji fanları: Sanji Oda'nın üvey evladı diyordunuz değil mi? Gerçek üvey evladı görmemişsiniz :(
Gereksiz diyenlere de Robin olmasa Luffy'nin Arabasta'da ölmüş olacağını ve Korsanlar Kralı olamayacağını hatırlatmak isterim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık