Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Rob Lucci

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 122 43.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 156 56.1%

• Kullanılan toplam oy
    278
Denizciler o kadarda şerefli insanlar değillerki..Parası olan rütbeli oluyor orada (Yardımcı amiral-amiraller cart curt dışında )

Lucciye gelecek olursak :D zoan olan lucci hızlı tedavi falan demişşin..Lucci yi geç kavgadan sonra , kazanan Luffy bile ayağa kalkamadı bırakda Lucci öyle kalsın..
yok bişi demiyorumda hani zoan türlerinde hızlı iyileşme özelliği vardı ya yani o açıdan söyledim.Ama çok iyi dövüştü yani bence lucci şuan piyasadaki büyük korsanların bi kısmını al aşşağı edebilcek güçte(tabi bu benim görüşüm)
Ama güzel betimlenmiş bir karakterdi hareket ve davranışları falan.Oda işsizler kervanına katıldı herhalde :D

zoan türlerinde hızlı iyileşme özelliği olduğunu nerden çıkardın arkadaşım.. ben hiç böyle bi bilgiyle karşılaşmadım ne animede ne mangada.. öyle bişey olsaydı ilk önce chopper da görürdük bunu.. ve hızlı iyileşebilseydi yenilmezdi luffy ye bence..

zoan türlerinde hızlı iyileşme özelliği olduğunu nerden çıkardın arkadaşım.. ben hiç böyle bi bilgiyle karşılaşmadım ne animede ne mangada.. öyle bişey olsaydı ilk önce chopper da görürdük bunu.. ve hızlı iyileşebilseydi yenilmezdi luffy ye bence..
Sanırım İmpel dawn arc'ını izlemedin.
sadichan luffyleri engellemeye geldiğinde luffygil sadichan'ın zoan türü muhafızlarını pert etmişti sonra luffy gil ilerlerken pert ettiği zoanlardan bitanesi tekrar geldi ve
Crocodile:Onlar zoan tipi hızlı iyileşme yeteneğine sahipler eğer acele etmezsek diğerleride bize yetişicek

Chopper sonradan kazandı hızlı iyileşme yeteneğini . Bknz : Doktorluk :D

RownikaL dediğin gibi Lucci insan ötesi birşey..Eğer Cp9 la bi tayfa felan kurarlarsa ilk 10 korsan listesine rahat girerler bence :cool:

Sanırım İmpel dawn arc'ını izlemedin.
sadichan luffyleri engellemeye geldiğinde luffygil sadichan'ın zoan türü muhafızlarını pert etmişti sonra luffy gil ilerlerken pert ettiği zoanlardan bitanesi tekrar geldi ve
Crocodile:Onlar zoan tipi hızlı iyileşme yeteneğine sahipler eğer acele etmezsek diğerleride bize yetişicek
hatırladım şimdi o konuşmayı ben atlamışım heralde o kısmı:) enteresanmış:D

Zoanlar erken iyileşmez... O sadece Uyanık Zoan türleri için geçerli... Normal Zoanlar'da öyle bir özellik yok...

cp 9 un öğrendiği taktikleri sanji nami usopp zoro da öğrense onlarda okadar sağlam olurlar ve bence sanjı luccı gıbı öğrense o teknıklerı luccı yı bıle alır ama yeterkı o teknıklerı ogrensın

cp 9 un öğrendiği taktikleri sanji nami usopp zoro da öğrense onlarda okadar sağlam olurlar ve bence sanjı luccı gıbı öğrense o teknıklerı luccı yı bıle alır ama yeterkı o teknıklerı ogrensın
O teknikleri uzun süren sıkı çalışmaları sayesinde öğreniyorlar luffynin soru yapması meyvesi sayesinde oldu ama o bile vücudunu ne kadar zorluyor...

bi de dünya hükümetinin suikast takımı olacaklar. adamlarda hiç mi haki olmaz. haki nedir bilmiyorlar. akılları fikirleri 6 sitil. 2 sikil eksik ögren yerine 1 tane haki öğren çok daha üstün savaşcı olursun. bu adamlar illeride büyük ihtimal haki öğrenip tyeniden karşımıza çıkacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık