Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Rob Lucci

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 122 43.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 156 56.1%

• Kullanılan toplam oy
    278
Eline sağlık smoker yalnız bu adam ne kadar güçlü olursa olsun tipine uyuzum ya :D hiç sevmiyorum tipini ama saygım da var değişik bir tip
Sağol....Kötü adam olduğu içindir... Benim asıl konum The World of One Piece çok uğraştım...

rob lucci gerçekten güçlü ben tüm cp9 nın impel down atılıp sonra luffy ile beraber kaçmasını acayip isterdim ve lucci logia türü bir meyve yeseydi çok daha güçlü olurdu ve demek gecko moria lucci shicibukai demesi dahada güçlü olduğunu ortaya çıkarıyo vede gerçekten luccinin bir ajan olmasına rağmen tanınıyor olması çok süper vede doğru yolu bulması çok iyi
aynen öyle....

Son düzenleme:
- Lucci Luffy'i saf fiziksel güç kullanarak Luffy'i ölümün eşiğine getiren tek karakterdir

:D Ben öldürür diyede beklemiştim ama ölür se ne anlamı kalır zaten :D Neyse çok sağol

Mangadaki resimde kaku yaşıyor Zoro onun boynunu kesmişti nasıl olur onu geçtim harbi bizim hasır şapka korsanalrı saf seviyorum ama safın önde gidenleri insan bir kerede olsa öldürür ya özelliklede Luffy safı.
Çevirdiğim Luffy konusuna girersen neden öldürmediğini anlarsın....

Okumuştum biliyorum zaten bu zamana kadar anlamış olmalıydım aslında bakarsan Luffy bu özelliğine alıştım ama diğerlerine yakıştıramadım özelliklede Zoro`ya çelik adamı öldürdü Arlong`un adamını öldürdü ama kaku hemde en büyük hasarı kaku`ya verdiği halde.
kardeş yanlısın var yaa çelik adamda yasıor hachinde zoroda fos kimseyi öldürmüor:fool:

bunun gibi başka bir çok psikopat var ama bu ayrı ya :) merak ediyorum kendine geldikten sonra tedavisi felan bitip tam manasıyla iyileştikten sonra Luffy'den intikam alma gibi bir duyguya kapılırmı yoksa "Luffy şimdiye daha çok güçlenmiştir en iyisi ona bulaşmamak" deyip tırsak bir pozisyonamı girmiştir :) :) çeviri için teşekkürler Smoker kardeşim :) ...
Rica ederim...

Şu kalk gözlüklü adam hipnozcu jango daha önce korsandı demekki denizcilerin bağlantıları oakdar iyi değil çünki denizciler korsan almıyorlar aralarına ilginç bir durum.Lucciye gelicek olursak çok güçlü bir karakterdi insan formunda bile güçlüydü zoan formunda ise zaten ultra güçlü oluyordu.Gerçi benim anlamadığım tamam lucci yenildi bayıldı falan ama mangada hastanede tedavi görüyor falan olarak gösteriliyordu.Bu adam nasıl bi zoan anlamadım Zoan meyve kullanıcılarında hızlı iyileşme yeteneği vardı yanlış hatırlamıyorsam neyse sağlam karakterdi.ÇEviri için teşekkürler eline sağlık

Şu kalk gözlüklü adam hipnozcu jango daha önce korsandı demekki denizcilerin bağlantıları oakdar iyi değil çünki denizciler korsan almıyorlar aralarına ilginç bir durum.Lucciye gelicek olursak çok güçlü bir karakterdi insan formunda bile güçlüydü zoan formunda ise zaten ultra güçlü oluyordu.Gerçi benim anlamadığım tamam lucci yenildi bayıldı falan ama mangada hastanede tedavi görüyor falan olarak gösteriliyordu.Bu adam nasıl bi zoan anlamadım Zoan meyve kullanıcılarında hızlı iyileşme yeteneği vardı yanlış hatırlamıyorsam neyse sağlam karakterdi.ÇEviri için teşekkürler eline sağlık
Denizciler o kadarda şerefli insanlar değillerki..Parası olan rütbeli oluyor orada (Yardımcı amiral-amiraller cart curt dışında )

Lucciye gelecek olursak :D zoan olan lucci hızlı tedavi falan demişşin..Lucci yi geç kavgadan sonra , kazanan Luffy bile ayağa kalkamadı bırakda Lucci öyle kalsın..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık