Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Kaku vs. Jabra

Kazanan taraf hangisi olur?

• Kullanılan toplam oy
    59
Merhaba.

Sizce Rob Lucci ile Kaku -Jyabura ikilisinin karşılaşmasının sonucu ne olur?

Bizimkilere karşı Enies Lobby'de dövüştükleri zamanki seviyeleriyle ve halleriyle dövüşecekler. Her cp9 üyesi Luffy, Zoro ve Sanji'nin karşısına ne halde çıktıysa bu dövüşte de aynı güç seviyesinde olacak. Dourikiler aynı, özellikler aynı. Kaku'nun yeni meyve yemiş olması vs filan tamamen aynı.

Mekan Enies Lobby'de herhangi bir yer olabilir. Banaro olabilir. Yani çok mühim değil. Sınırları yok. Denize düşürüp yenmek bir seçenek değil. Güçle yenmek şart.

Zaten tanıyorsunuz ama usulen tanıtalım.

Rob Lucci:
Cp 9'ın en güçlü ismi olarak görülür. Dourikisi 4000'dir. Neko neko no mi yemiştir. Modeli Leopardır. Rokushiki kullanıcısıdır.

Kaku:
Cp 9 bünyesindeki en güçlü kılıç ustasıdır. Dört kılıç stili kullanıcısıdır. Dourikisi 2200'dür. Ushi ushi no mi meyvesini yemiştir. Modeli Giraffe'dır. (Zürafa). Rokushiki kullanıcısıdır.

Jyabura:

Jyabura (Ya da Jabra/Jabura) Cp 9 ajanlarından birisidir. Rokushiki kullanıcısıdır. Dourikisi 2180'dir. İnu inu no mi yemiştir. Modeli Wolf'tur (Kurt).

Sizce hangi taraf kazanır?

Lucci'nin Luffy'e son rokuoganı attığındaki gibi nefes nefese kalarak alır.Jyabura'nın bu dourikiyi bile hak ettiğini düşünmüyorum bide Kaku'ya beni nsaıl geçiyor diyordu.

Son düzenleme:
Kurtla zürafanın hiç şansı yok, tek yemezlerse bu onlar için başarı olarak görülebilir.

Son düzenleme:
Rob Lucci (düz insan formu) Frankiye ithafen : Buraya Fukurou'yu yenerek gelmiş olman büyük başarı fakat benim dourikim Fukuro'nun 5 katı - shigannnnnn
Franky: (Neredeyse tek yiyecek) Bambaşka bir seviyeee.
Luffy: Gomu Gomu no Jet pistolüüü
Tam çeviri böyle olmasa da böyle bir şeydi sanırım Lucci öyle bir parçalar ki öyle böyle değil. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık