Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Reyiz Karakterler Top 5'iniz

Konu oldukça basit ama ufak bir reyiz açıklaması yapıp konuya gireyim.
Bunu en sevdiğiniz 5 karakter olarak düşünmeyin. Tartışıldığı konuda o konunun en iyisidir(Kötü,gamsız,ukala vb, iyi şeyler olmak zorunda değil) "reyiz" mertebesine ulaşır.

Böyle katı bir adamdır duygularını saklar ama alttan alttan yardım etmeye çalışır falan "reyiz" mertebesine ulaşır. Konuda sorulan ise sizin en sevdiğiniz 5 karakter değil en reyiz dediğiniz 5 karakterdir.

İlginç nedenlerden ilginç karakterlere oy gideceğini düşünüyorum. Öyleyse şimdilik ben başlayayım.

1- Gintoki: İyi, kötüi çirkin, bir insanın olabileceği ne varsa kendisinde vardır. Yeri gelir kadınlar ile paraları ezer, yeri gelir 5 parasız Madao ile götünde sadece donu ile sokakta kalır. İnsandır kısacası.

2- Yang Wenli: Kendisi çok iyi bir taktisyendir aynı zamanda ileriyi görme konusunda çok yeteneklidir. Aslen asker olmak istememesine rağmen askeriyenin imkanlarının iyi olması ile erken emekli olup çok istediği tarih ile ilgilenmeyi istemektedir. Savaşları sevmemesine rağmen istemese de bir çok savaşın arasında kalmış ve sapkın demokrasi ve imparatorluk arasında hangisinin doğru olduğuna dair düşüncelere dalmıştır.

3- Escanor: Çok fazla söylenecek bir şey yok. Onun o gururu gerçekten takdire şayan bir şeydir benim adıma.

4- Guts: Yine çok fazla şey söylemeye gerek olmayan bir kişi. Davasında kat ettiği yol ve yol arkadaşları ile çektiği çileler onun reyiz olması için yeterli.

5- Netero: Aslında 5. kişi konusunda bir çok alternatifim vardı. Garp,Umibouzu,Mustang gibi karakterleri de düşünüyordum fakat Netero'nun 10 yıllık antrenmanı bile çok büyük şeyler ifade ediyordu. Sonrasında olanlar ve dünya için olan
fedakarlığı
yetti zaten çoğu şey için.

Dipnot: Ulan Askeladdo reyiz beni etkilediği için açtım konuyu adamı unuttuk alüminyum...
Dipnot 2: Samurai Champolo'dan Mugen ve Cowboy Bebop'dan Spike reyizleri unutmuşum :( Ama kural kuraldır...

Son düzenleme:
1- Rachel(Tower of God): Kendisi reyizler reyizi bir kötü kadındır. Seriyi okuyanlar bilir.
2- Uchiha İtachi(Naruto): Sasuke konusunda bazı hatalar yapmış olsa da, çok sevmesine rağmen ailesini öldürmek zorunda kalması ve yine kardeşinden ve köyünden ayrı kalması O'nu reyiz yapmaya yeter.
3- Erwin Smith(SnK): Muhteşem bir zeka, ilham veren yürekli bir komutan.
4- Roronoa Zoro: Kusursuz.
5- Marshall D. Teach: Muhteşem planları, öngörüleri ve kişiliğiyle tam bir baş kötü karakter. Kötülerin reyizi.

Son düzenleme:
Mugen no Junin'den Shira, rolünün hakkını fazlasıyla veriyor. Manga dünyasında benzeri pek bulunmayan özgün ve kaliteli tasarlanmış bir kötü karakterdir. Kötülerin önünde diz çöküp reiz diyeceği bir karkater varsa o da Shira'dır.

Son düzenleme:
Levi Ackerman
Zeff
Vegeta
İtachi
Serverus Snape
Severus yav o :d

Jiraiya (kiminin baba olması için çocuk gerekmez)

Samwise Gamgee(reyiz olmasa frodo çöp)

Glaurung(sen ne melun bir yaratıksın ki Turin bedbaht oldu)

Severus Snape (ne denilebilir ki)

Gin ( mezarında rahat edebilirsin reyiz)

Severus yav o :d

Jiraiya (kiminin baba olması için çocuk gerekmez)

Samwise Gamgee(reyiz olmasa frodo çöp)

Glaurung(sen ne melun bir yaratıksın ki Turin bedbaht oldu)

Severus Snape (ne denilebilir ki)

Gin ( mezarında rahat edebilirsin reyiz)
Bir “r”yi fazla gördün ya ne diyim sana:/
Neyse Jiraiya’yı yazdın affettim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık