Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Reverie'de Neler Oldu?

Uzun zamandır aklımda olan bu videoyu, animenin 957.bölümünden sonra çekmeye karar verdim. Reverie'den bahsettim ve Morgans'ın "Hangisini kapağa koymalıyız?" diye düşündüğü üç büyük haberin neler olabileceğine dair tahminlerde bulundum. Sizin de tahminlerinizi yorumlarda bekliyorum. Herkese şimdiden iyi seyirler. :alkis: :alkis:

Eline sağlık güzel video olmuş. Bazı konularda farklı düşünüyoruz ama senin yorumlarını da beğendim.
Öncelikle, ben Vivi'nin öldüğünü düşünmüyorum. İm-sama shirahoshi'nin resmine bıçak saplamış, Vivi'nin resmini ise eline almıştı. Hedefi Vivi, katılıyorum. Ama o sahneden "canlı" olarak yakalamak istediği izlemi edindim.
Ölüm haberi kesinlikle saboyla alakalı. Ama bence, bahsettiğin kutsal ejderi Sabo öldürdü. Devrimciler, Sabo'nun bu fevri hareketinden sonra kendilerilerini savaşın içinde bulmuş olabilirler.
Coby ve Drake konuşurken Coby, "tüm denizcileri toplasak bile artık bu mümkün değil" demişti.
Kastettiği şeyin savaş lordlarını yakalamak olduğunu düşünmüyorum. Kutsal ejderin intikamını almaktan bahsediyordu bence. Karşılarındaki devrim ordusunun 2 numarası olduğu için böyle demiş olabilir. Devrimciler vs Denizciler yaklaşıyor bana kalırsa.

Son düzenleme:
Ağzına sağlık. Bonney kısmını daha önce hiç düşünmemiştim olabilir. Benim fikrime yakın genel olarak fikirlerin.

Ölen kişi bence Cobra. Suçu da Sabo'ya attılar. Cobra'nın ölme sebebi ise geçmişi kurcalaması. Cobra'nın ölümünü gören Sabo'yu ya da orda olduğu öğrenilen Sabo'yu suçlu gösterdiler. Ama bence Sabo bir şekilde kaçtı. Ya da yakalandı. İkinci bir Ace vakası olmayacaktır. Bu sefer Luffy, Devrimciler ve Büyük Hasır Şapka Korsanları Filosu denizcilerin içinden geçecek. Ama bu sefer de Sabo ölmeyecek ama Dragon ölecek. İşte Büyük Hasır Şapka Korsanları Filosu'nun bahsedilen başarısı da bu olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık