Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rayleigh Zirve Döneminde Hangi Seviyededir?

Sizce ?

• Korsanlar Kralı Seviyesindedir.

Kullanılan: 34 7.6%
  • Yonkou Seviyesindedir.

Kullanılan: 272 61.0%
  • Amiral Seviyesindedir.

Kullanılan: 119 26.7%
  • Amiral Alamaz.

Kullanılan: 21 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    446
Lütfen Rayleigh ile ilgisi olmayan konulardaki tartışmalarınızı Genel Tartışma’da devam ettirin.

Rayleigh yaşlı ve paslanmış halindeyken bir amiral tutabiliyordu hatta yanlış hatırlamıyorsam genç olsam seni geçip yardıma giderdim diyordu Kizaru'ya. Yonkou seviyesi vardır bence.

Zorro luffy'nin sağ kolu luffy kk,zorro da en büyük kılıççı olacağına göre,mihawk'ın bir tık üstüdür sonuçta mihawk en güçlü halimle seni bekliyecem beni kara kılıcı geç diyor demek ki kara kral seviyesi de bu o zaman.

Amiral seviyesini biraz açıklığa kavuşturmak gerek. Akainu da amiral seviyesi mesela. Filo amirali seviyesi diye kk seviyesi gibi uyduruk bir şeye gerek yok. Amiral alabilmek ya da amirallerden bir tık üstte olmak seni yonkou yapmaz. Rayleigh de bu yüzden amiral seviyesidir benim gözümde. Eskiden belki orada Kizaru'yu alırdı, şimdi de alamasa bile yenilmiyor, bu kadar.

Sağ kollar genel olarak amiral seviyesi olsa gerek. Ortalama bir amiralden bir tık güçsüz veya güçlü fark etmez.

Şuanki Shanks'a bakıyorum,direk Rayleigh'in gençliği gibi,giyinisi bile aynı.

Genç Rayleigh şuanki Shanks kadar güçlüdür bence.

Shanks'ın olduğu yerde WB "Roger, Garp, Sengoku" diyor. Ölüm karşısında ağladığına göre Rayleigh'in WB ile arası da var.

Sengoku, Garp, eski üçlü Amiral ve şimdiki 4 Yonko karşısında zorlar ama kaybeder. Marco'yu vb. alır.

Shiki Roger'a "Sen Dünya'yı yok edebilecek silahın gücünü biliyorsun. Bu güç ile benim tayfamın gücü birleşse dünyaya hakim oluruz. Gel Sağ Kol'um ol. " diyor. Benim anladığım Shiki'nin tayfa gücü daha iyi. Rayleigh Yonko gücünde olsa "KK + Yonko" gücüne bunu demezdi. Hem de o kadar güçleri olsa bence Roger birkaç yıl değil, 20 yıl KK olurdu.
Balon karakter sağkol seviyesi işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık