Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rayleigh Zirve Döneminde Hangi Seviyededir?

Sizce ?

• Korsanlar Kralı Seviyesindedir.

Kullanılan: 34 7.6%
  • Yonkou Seviyesindedir.

Kullanılan: 272 61.0%
  • Amiral Seviyesindedir.

Kullanılan: 119 26.7%
  • Amiral Alamaz.

Kullanılan: 21 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    446
Korsanlar Kralının sağ kolu için denilen çok şey var. Yonkou diyenide gördüm tayfa toplar Korsanlar Kralı olur diyenide gördüm Amiral alamaz diyenide. Peki sizce Rayleigh'in Zirve dönemi hangi seviyededir ?

Son düzenleme:
Bence de yonko-amiral arasıdır.Hatta BM seviyesi diyeyim.Çünkü onu diğer amirallerden azıcık daha güçlü gördüğüm gibi Kaido,Shanks'tan azıcık güçsüzdür diye düşünüyorum.

Shanks'ın olduğu yerde WB "Roger, Garp, Sengoku" diyor. Ölüm karşısında ağladığına göre Rayleigh'in WB ile arası da var.

Sengoku, Garp, eski üçlü Amiral ve şimdiki 4 Yonko karşısında zorlar ama kaybeder. Marco'yu vb. alır.

Shiki Roger'a "Sen Dünya'yı yok edebilecek silahın gücünü biliyorsun. Bu güç ile benim tayfamın gücü birleşse dünyaya hakim oluruz. Gel Sağ Kol'um ol. " diyor. Benim anladığım Shiki'nin tayfa gücü daha iyi. Rayleigh Yonko gücünde olsa "KK + Yonko" gücüne bunu demezdi. Hem de o kadar güçleri olsa bence Roger birkaç yıl değil, 20 yıl KK olurdu.

Son düzenleme:
Şuan Bm, karşısında Kizaru varken gidip evlatlarına yardım edebilir mi ?
Ray biraz genç olsam senle uğraşırken bir yandan da gider Sento'yu Px'leri üst üste koyardım diyor :bilmem:

Shanks'ın olduğu yerde WB "Roger, Garp, Sengoku" diyor. Ölüm karşısında ağladığına göre Rayleigh'in WB ile arası da var.

Sengoku, Garp, eski üçlü Amiral ve şimdiki 4 Yonko karşısında zorlar ama kaybeder. Marco'yu vb. alır.
Reyligh'in o yaşlı ve paslı haliyle Kizaru karşısındaki durumu bana gençliğinde eski üçlüden güçlü olduğunu düşündürüyor. Fikrimde bu yönde. WB'in o lafı, güç açısından nasıl bir kıstas olabilir. Zetto, Shiki gibi kişileride saymadı ? Bütün eski çağı sayamazki ilk akla gelenleri saymış işte.

@RedTeroR BM ında kendine özel bir stili var, Karşısında kizaru varken prometheusu falan salsa o sentoumarulara tek yeter merak etme sen. BM'ın diğer younkolardan eksiği yok, haa karizma diyorsanız (ki birçok kişi sırf bundan dolayı sevmiyor ya) orasını bilemem.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık