Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Rayleigh Zirve Döneminde Hangi Seviyededir ?

'Teori, İnceleme, Tartışma' forumunda Quartion tarafından 26 Şub 2018 tarihinde açılan konu

?

Sizce ?

1. Korsanlar Kralı Seviyesindedir.

17 oy
    8.0%
  2. Yonkou Seviyesindedir.

133 oy
    62.7%
  3. Amiral Seviyesindedir.

54 oy
    25.5%
  4. Amiral Alamaz.

8 oy
    3.8%
  1. Quartion Sekai Saikyō no Otoko

Quartion (Sekai Saikyō no Otoko)
    Mesaj Sayısı 588
    Üyelik Tarihi30 Kas 2017
    Korsanlar Kralının sağ kolu için denilen çok şey var. Yonkou diyenide gördüm tayfa toplar Korsanlar Kralı olur diyenide gördüm Amiral alamaz diyenide. Peki sizce Rayleigh'in Zirve dönemi hangi seviyededir ?

Son düzenleme: 26 Şub 2018
  2. Shakan Shanks=Wb>KK

Shakan (Shanks=Wb>KK)
    Mesaj Sayısı 3,606
    Üyelik Tarihi15 Oca 2017
    Yonkou amiral arası. Ama yonkouya çok yakındır. Hadi ray sanı kırmayım, yonkou diyeyim.

3. Kuzan Majesteleri

Kuzan (Majesteleri)
    Mesaj Sayısı 1,405
    Üyelik Tarihi4 Kas 2014
    Amirallerden az güçlüdür işte.

4. Mesaj Sayısı 4,094
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Bence de yonko-amiral arasıdır.Hatta BM seviyesi diyeyim.Çünkü onu diğer amirallerden azıcık daha güçlü gördüğüm gibi Kaido,Shanks'tan azıcık güçsüzdür diye düşünüyorum.

5. Mesaj Sayısı 4,117
    Üyelik Tarihi23 Eyl 2017
    Yonkou seviyesi vardır. Shanks V.01 olabilir kendisi.

6. kuroashi.no.sanji1993 燃える竜爪拳“火炎”竜王

kuroashi.no.sanji1993 (燃える竜爪拳“火炎”竜王)
    Mesaj Sayısı 7,318
    Üyelik Tarihi5 May 2015
    Amiral alabilir. Yonko alamaz.

7. Kaido_93 アフメット

Kaido_93 (アフメット)
    Mesaj Sayısı 2,880
    Üyelik Tarihi8 Ara 2016
    Yonko seviyesindedir diyorum.

8. sensey Amiral=Dragon=Mihawk=Yonko

sensey (Amiral=Dragon=Mihawk=Yonko)
    Mesaj Sayısı 1,458
    Üyelik Tarihi30 Eyl 2017
    Shanks'ın olduğu yerde WB "Roger, Garp, Sengoku" diyor. Ölüm karşısında ağladığına göre Rayleigh'in WB ile arası da var.

Sengoku, Garp, eski üçlü Amiral ve şimdiki 4 Yonko karşısında zorlar ama kaybeder. Marco'yu vb. alır.

Shiki Roger'a "Sen Dünya'yı yok edebilecek silahın gücünü biliyorsun. Bu güç ile benim tayfamın gücü birleşse dünyaya hakim oluruz. Gel Sağ Kol'um ol. " diyor. Benim anladığım Shiki'nin tayfa gücü daha iyi. Rayleigh Yonko gücünde olsa "KK + Yonko" gücüne bunu demezdi. Hem de o kadar güçleri olsa bence Roger birkaç yıl değil, 20 yıl KK olurdu.

Son düzenleme: 26 Şub 2018
  9. RedTeroR Our Is The Fury

RedTeroR (Our Is The Fury)
    Mesaj Sayısı 9,120
    Üyelik Tarihi8 Ağu 2009
    Şuan Bm, karşısında Kizaru varken gidip evlatlarına yardım edebilir mi ?
    Ray biraz genç olsam senle uğraşırken bir yandan da gider Sento'yu Px'leri üst üste koyardım diyor :bilmem:

10. Jon Snow Yav he he

Jon Snow (Yav he he)
    Mesaj Sayısı 1,265
    Üyelik Tarihi30 Haz 2015
    Reyligh'in o yaşlı ve paslı haliyle Kizaru karşısındaki durumu bana gençliğinde eski üçlüden güçlü olduğunu düşündürüyor. Fikrimde bu yönde. WB'in o lafı, güç açısından nasıl bir kıstas olabilir. Zetto, Shiki gibi kişileride saymadı ? Bütün eski çağı sayamazki ilk akla gelenleri saymış işte.

@RedTeroR BM ında kendine özel bir stili var, Karşısında kizaru varken prometheusu falan salsa o sentoumarulara tek yeter merak etme sen. BM'ın diğer younkolardan eksiği yok, haa karizma diyorsanız (ki birçok kişi sırf bundan dolayı sevmiyor ya) orasını bilemem.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık