Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Silvers Rayleigh vs. Charlotte Katakuri

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    147
Silvers Rayleigh

Roger korsanları ikinci kaptanıdır. Kılıç kullanarak dövüşür. Sabaondy adasında amiral Kizaru'yu durdurmayı başarmıştır.3 tür hakiyede sahiptir. Luffy'ye hakiyi öğreten kişidir.

Charlotte Katakuri

Charlotte Katakuri, Charlotte Ailesi'nin ikinci oğlu ve Big Mom Korsanlarının Üç Tatlı Komutanından biridir. Özel paramecia bir meyveye sahip ve iyi bir k. hakisi var.

Ray alır, tecrübesi daha fazla ve gücü yerinde. Ayrıca kılıcı var.

Açıklamasına eklersen sevinirim.

Ray şu anki hali ile döver. Gençken içerken döver

Amiraller Sağ kollardan üstündür ve hiç bir amirale kolay kolay yenilmez Ray.

Kata alır rayleigh içmekten parkinson olmuştur zamanında kk yardımcı kaptanı diye adam 80 yaşında dedeyken alır mı diyelim bi forumda karşılaştırma yaparken karekterlerin mevkisini değilde güçlerini kaşılaştırsanız olmaz mı.

Mihawk Dünyanın En İyi Kılıç Ustası ünvanını Rayleigh'i yenerek almıştır. Mihawk ve Katakuri'yi birbirine yakın görüyorum. Yani Katakuri yener.

rayleigh diyenlerin fikri şu zamanında bilmem 20 30 yıl önce kk yardımcı kaptanı olmuş amiralle biraz kılıç dokundurmuş ee ulan her amirale dokunan amiral seviyesinde mi oluyor yahu adam emekli olmuş kılıcı bırakmış içmeye kumara vermiş bu adamdan ne olucak bir tane trol amirale denk geldi diye abartılıyor karşısında akainu olsaydı görürdüm ben onu.

Garp'ın efsane diye bahsettiği birisi Rayleigh. Katakuri ise Bruulee dışında kimsenin saygısını kazanamamış.

Rayleigh'de h haki var, b hakisi Katakuri'den daha iyi ve k. hakisinin sınırını bilmiyoruz. Belki o da geleceği görüyordur, bilemeyiz.

Katakuri Kizaru'yu Ray kadar tutabilir, bu ölçüt değil ama totalde Rayleigh ağır basar ve kazanır Katakuri'ye karşı.

rayleigh diyenlerin fikri şu zamanında bilmem 20 30 yıl önce kk yardımcı kaptanı olmuş amiralle biraz kılıç dokundurmuş ee ulan her amirale dokunan amiral seviyesinde mi oluyor yahu adam emekli olmuş kılıcı bırakmış içmeye kumara vermiş bu adamdan ne olucak bir tane trol amirale denk geldi diye abartılıyor karşısında akainu olsaydı görürdüm ben onu.
Rayleigh koskoca OP serisinde Kizaru'ya zarar veren tek kişi. Ne WB ne Marco ne Zephr Kizaru'ya çizik atamadılar Rayleigh çizdi. :)

Dediğin gibi Kizaru gibi birine denk gelmesi şansı oldu.

Rayleighnin ıkınmasına bile gerek yok
Hatta Rayleigh Marinefordda atılan top mermilerine misket atar gibi
3-5te Katakulliye sallar
Çok sallamaz yani Katakulliyi
Katakulliye gelir bu sefer Katakuri

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık