Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Raqiya

Yazar: Yajima Masao

Çizer: Boichi

Tür: Aksiyon, Fantastik, Drama, Ecchi, Doğaüstü, Trajedi, Seinen

Mangaka: Boichi

Cilt Sayısı: 5

Yayım Tarihi: 30 Kasım 2007

Konu:
20. yüzyılın sonlarına doğru bir tır sürücüsü Nevada çölünde yolda kontrolünü kaybeder ve mutlu bir ailenin hayatını karartır. Bu trajediden Abraxas adlı mistik şeytanla anlaşma yapan Luna Hazuki adlı genç kız kurtulur. Kazanın üzerinden 7 yıl geçer. Luna, aslında ölmüş olması gereken ailesi ile birlikte Amerika da yaşamaya devam eder. Luna'nın yaptığı anlaşma kendisini insan ırkını yok edecek bir kıyametin öncüsü mü yapacaktı.

Bölümler için:
Cats on Mars

Not: Çevirisi ve editi bana ait olan bir seri. İlgi çekici bir konusu var ve Boichi'nin harika çizimleri ile birleşince güzel bir iş ortaya çıkmış. Yalnız sindirilerek okunması gereken bir manga. İçinde Gnostisizm, Kabbala öğretileri ve Hristiyanlık'la ilgili birçok bilgi geçmekte. Halihazırda 18 bölümünü çevirmiş bulunuyorum, bölümleri blogumdan indirip okuyabilirsiniz. Keyifli okumalar.

AndHony

seriyi şahsen çok beğendim yakından takip ediyorum umarım yarıda bırakmazsın seriyi :D konusu başta tuhaf gelmişti ama çizimlerden dolayı okumak istedim şimdi ise merak ediyorum neler olacak diye

AndHony

Seride hz.isa'nın çizimine saatlerce bakmıştım :D ayrıca yazmayı unutmuşum tüm emeklerin için teşekkürler :D

Teşekkür ederim. :) Boichi'nin karakterleri genelde benzerdir ama çok iyi çizer. Hz. İsa'nın çizimini ben de çok beğenmiştim.

Kaelyn saçları yeşile boyamış gibi sanki...:D Müsait bir zamanda indirir okurum, Boichi iyidir. Kolay gelsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık