Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Portgas D. Ace'in İntikamı

Ace'in İntikamı Meselesi?

• Kullanılan toplam oy
    166

Funduska

Buna benzer bir şey olacaktır,Akainu ölmez.

Dikkatimi çekti de konusu açılmışken söyleyeyim. Forumda bir kaç tane Akainu fanı var ve bunlar Luffy'i çok küçümsüyorlar . Akainu bile en çok onunla uğraştı savaşta , ayrıca orada Luffy'i en çok ciddiye alan kişilerdendi. Bilginize arz ediyorum :sapkali:

Dikkatimi çekti de konusu açılmışken söyleyeyim. Forumda bir kaç tane Akainu fanı var ve bunlar Luffy'i çok küçümsüyorlar . Akainu bile en çok onunla uğraştı savaşta , ayrıca orada Luffy'i en çok ciddiye alan kişilerdendi. Bilginize arz ediyorum :sapkali:
Öyle bir şey mümkün değil. Luffy seçilmiş çocuk olduğundan neyin içine girerse girsin başarılı olacaktır. Ha 2 yalandan zorlanıyormuş gibi gösterilir ama eninde sonunda başarılı olacaktır.

Yuh polyananın bu kadarı :hhh: Tama ace derken hitetsu luffy yi ani den söylediği için suçluyor,luffy de KK olacak adamım diyor :D Şimdi baktım yahu.1 kere bile düşünmüyor al bak bir daha http://tortuga-ceviri.com/okuma/read/one-piece/tr/90/912/page/3 .ace öldü dedi geçti la ne kafaya takması travması :D
Yüz ifadesi ve ruh halinden anlıyorum, mangayı sadece cümleler ve olaylar üzerinden okumuyorum açıkçası.Öyle olsa çizime ne gerek var Ace romanı gibi yazsın herşeyi.

Luffy'nin kafayı kaldırıp travmaya girdiğini görmüştük.Şimdi atlatmış gözükse de öldü diye kestirip atıyor çok ciddi bir ruh haline giriyor.Kısacası düşünmek ve konuşmak istemiyor düşünüyor diyen mi var.Tam tersi olduğunu söylüyorum bu da acının büyüklüğünden dolayı.

Sadece eylemlere bakarsan tabiiki yazdığın şekilde görürsün.

Hoş Tama açısından öldüğünü o şekilde söylememesi gerekirdi ama o ayrı mesele.

Üye silindi 1004

Luffy'i ilk görüşte ciddiye alan tek insan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık