Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Portgas D. Ace †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 247 69.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 109 30.6%

• Kullanılan toplam oy
    356
Kuma'nın olayı orada tam olarak ne belli değil. Ben somut gerçeklere bakıyorum, Killer'ın seviyesi ne? Bu adamın saldırısı sonrası güçten düşüp bayılan bir Zoro var. Öte taraftan Teach ile uzun bir süre dövüşen Ace var. Yami Teach, şu anki Killer'in çok ötesinde bir seviye. Zoro falan gitsin kumda oynasın, şaka mı abi? Hahaha.
Kum torbası gibi adam zaten kumla arası iyidir.

Sanji Psikolojik olarak kum torbası, Zoro fiziksel manada kum torbası... Ne kadar da birbirini tamamlayan bir çift.

Killer'ın kıytırık darbesine bayılan adam Teach'in yumruğu ile komalık olur. Ace'nin boynunu kırmaya yaklaşan saldırı o zaman Zoro'yu hastanelik ederdi bro. Aynı mangayı mı okuyoruz?
Zoro Ursus Shock yedi bir şey olmadı, al sana somut örnek. :/ Ace'ın yediği o yumruktan net daha güçlü saldırı. :/

Daz Bones daha fazla deldi o zaman neden bayılmadı. :/ xd

Esprikli şakalar yerine somut bir şeyler ile gelirseniz hak vereceğim de yok. Zoro'nun rakibi Sanji abi gidin Sanji ile kıyaslayın.
Luffy’i bayıltan acıları alıp ayakta kalan adam Zoro.

Dayanıklılık olarak 3x öndedir Luffy’den. MR.0 ile kapışırken kıyma oldu bana mısın demedi kalktı binayı elinin tersiyle kaldırıp sümük gibi köşeye attı. Al sana somut örnek napıyorsun yap bu plot armorlu sahnelerle.

O zamanki MR.1 ile şimdiki Killer bir mi? Saldırıları arasında fark olacak tabii ki. Ayrıca Kuma olayından örnek vermeyin hiç, Kuma'nın bizimkileri öldürmek gibi bir niyeti yok. Biraz oynuyor sadece.
@Jacques @William cutting

Zoro biraz daha antrenman yaparsa Kaido gibi vücuduna kılıç işleyemeyecek adam gelmiş somut örnek ver diyor ahhahahahahhahaah
Adam kaptan olmayan bir supernova darbesiyle bayıldı ne Kaido'sundan bahsediyorsun. Luffy, Katakuri ile Cracker ile kaç saat dövüştü banamısın demedi. Ayrıca birini Killer deldi diğerini Katakuri. Gözünüzü taraflılık bürümüş objektif bakamıyorsunuz.

Çok şanssız bir eleman. Adamın kapıştığı kişiler meyvesi seride ki en hax meyvelerden olan Teach, Savaş Lordu Jinbe, iki canavar Aokiji ve Akainu. Yani şu isimlere karşı zaten çoğu karakter zorlanır. Ace daha genç yaşta kimlerle uğraştı. Luffy gibi plot armoruda olmadığından üstesinden gelemedi, yoksa iki yıl öncesinde Ace'in Luffy'den daha güçlü olduğu bariz.

Avatar insanı baya bozuyor herhalde. Umarım ben değişmem.
Luffy’i bayıltan acıları alıp ayakta kalan adam Zoro.

Dayanıklılık olarak 3x öndedir Luffy’den. MR.0 ile kapışırken kıyma oldu bana mısın demedi kalktı binayı elinin tersiyle kaldırıp sümük gibi köşeye attı. Al sana somut örnek napıyorsun yap bu plot armorlu sahnelerle.
Makara yapıyorum tabi ki. Zoro köpeği kimi yenmiş ki onu tiye alıp vücuduna kılıç işlemeyecek kadar yücelteyim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık