Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Portgas D. Ace †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 248 69.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 109 30.5%

• Kullanılan toplam oy
    357
Ace, Luffy-Ace-Sabo üçlüsünden kesinlikle en "iyi" iyi karakter. Millet Luffy'e yardımsever falan diyor lakin Luffy'nin aksiyonlarının arkasında hep bir ego oluyo, Luffy'e yemek verirsen dağlara taşlara kadar savunur, lakin tanımadığı biriyse şunu der:
Şöyle de geçer gider:
Ace'i malumumuz zaten, aslında devrimci olacakmış, dünyaya barış/düzen getirecekmiş, başı boşu dağıtmış.

Ace, Luffy-Ace-Sabo üçlüsünden kesinlikle en "iyi" iyi karakter. Millet Luffy'e yardımsever falan diyor lakin Luffy'nin aksiyonlarının arkasında hep bir ego oluyo, Luffy'e yemek verirsen dağlara taşlara kadar savunur, lakin tanımadığı biriyse şunu der:
Şöyle de geçer gider:
Ace'i malumumuz zaten, aslında devrimci olacakmış, dünyaya barış/düzen getirecekmiş, başı boşu dağıtmış.
Ace aslında devrimci mi olacakmış? Mangaka açıklaması mı bu?

Zaman atlaması sonrası tayfayı çok beğenmesem de Luffy iyi kalplilik konusunda rakipsiz. Elinin değdiği her yeri adam etti neredeyse. Bunları karşılıksız da yapardı.

Bunun en iyi örneği kilitli olduğu kafesin anahtarını yutan köpek Shushu'nun "hazinesi" için ateşlerin arasına dalması. Sonrasında oturup sohbet etmesi. Aah ulan East Blue... O tadı hiçbir şeyde yakalayamıyorum.

Ace aslında devrimci mi olacakmış? Mangaka açıklaması mı bu?

Zaman atlaması sonrası tayfayı çok beğenmesem de Luffy iyi kalplilik konusunda rakipsiz. Elinin değdiği her yeri adam etti neredeyse. Bunları karşılıksız da yapardı.

Bunun en iyi örneği kilitli olduğu kafesin anahtarını yutan köpek Shushu'nun "hazinesi" için ateşlerin arasına dalması. Sonrasında oturup sohbet etmesi. Aah ulan East Blue... O tadı hiçbir şeyde yakalayamıyorum.
Ben Luffy iyi değil demiyorum ki, Ace kadar çevreye duyarlı değil dedim. Empati yeteneği daha zayıf Ace'den.
Ace devrimci mi olacakmış kısmına, o benim yorumum, öyle bir şey demedi Oda.

Tüm One Piece evreni Ace'in yüzü suyu hürmetine yaratılmıştır.Bu da böyle biline...

Yazar muhtemelen Ace diye karakter yaratmasaydım bu seriyi çizmezdim diye düşünüyordur.Düşünmezse şaşırırım.:artiz:

Serinin en kral karakteri. Tiplemelerden bıkınca okunmalık karakter. Oda'nın baba - oğul denemesini Kafka seviyesine taşımaya araç olan karakterdir. Kral'ı gelecek çağda bile taşıyabilecek bir gemi yoktu.

'R' yapmak nedir bilmeyen, serinin açık ara en delikanlı karakteri. Zoro'yla muhteşem bir ikili olurlardı. Ah ulan ah...

Dünyanın en şanssız adamıdır.

Kutsal sevici Roger'ın evladıdır. Bu onun için utançtır.

Loser WB'nin manevi evladıdır. Bu onun için daha da büyük utançtır.

Babasız takılsaydın reis keşkeee.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık