Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Portgas D. Ace †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 247 69.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 109 30.6%

• Kullanılan toplam oy
    356
Yeni görmek değil de yeni okumaktandır bence.
Çünkü benimki öyle okuduğuma yazıyorum yorumumu ^^
DeğişikLik olsun. TeşekkürLer Smoker xD

Yeni görmek değil de yeni okumaktandır bence.
Çünkü benimki öyle okuduğuma yazıyorum yorumumu ^^
DeğişikLik olsun. TeşekkürLer xD
Rica ederim.

Portgas D Ace yada Gol D Ace'in okunuşundan çok Hiken no Ace'in okunuşunu daha çok seviyorum.
Eline sağlık(Evet yeni gördüm)
Lafı olmaz.

çogu karakterde saldırı stillerinin isimleri yazıor.Gerçi ben çogunu biliorm ama Ace dede paylaşır mısın eger varsa...
Yazdım, okuyabilirsin.

saolasın bro tekrardan ellerıne saglık emegine degior walla tek tek hepsini okuyup yorumumu basıcam bi tatil gittim geldim döktürmüşsün :D
Benim de işlerim var. Zamanım kısıtlı. O yüzden bitirmem lazım.

boşver emiri ya burda luffy var wb var bi sürü korsan arkanda marinelerdenmi korkuyosun gel katıl zararın neresinden dönsen kârdır:D

daeian kai entei gerisi hikaye ama en cok heralde ates yumruhu hikeni kullanmıs ondana dı hiken no ace kalmıs:flaugh: birde adamın kendisi kötü bile olsa öle bir kana sahip korsan için böle bir savas cıkması normal:good:

sevdiğim korsanlardan birisi ve favorilerimden diyebilirim :) şunu merak ediyorum Ace kurtarılacak ya o kelepçelerden kurtulduğunda marineye sizin ben...... diyerek Allah ne verdiyse ateşini salarsa yada ateşe boğarmı onları acaba :) yapsa ne güzel olur varya :) paylaşım eski ama yeni bir teşekkür kardeşim eline sağlık :) ...
Sağolasın. Güncelleceğim bunu bugün.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık