Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni
Bu zamana kadar okumaman hata.Naoki Urasawa yazıyor sonuçta boru değil.Animesi nasıl güzel mi? Çizimler-müzikler falan?Belki izlerim.
Mükemmel yapmışlar animesini mutlaka izlemelisin, mangakanın diğer serilerini hep okudum ama işte konusu robot olunca bakmamıştım, pek sevmem böyle şeyler ama baya iyiymiş. Keşke okusaydım :(

Mükemmel yapmışlar animesini mutlaka izlemelisin, mangakanın diğer serilerini hep okudum ama işte konusu robot olunca bakmamıştım, pek sevmem böyle şeyler ama baya iyiymiş. Keşke okusaydım :(
O kadar iyi diyorsan izleyeyim o zaman.Senelerdir doğru düzgün anime izlemiyordum,şevkimi geri getirir belki de.Acaba diğer Urasawa serilerini de anime yaparlar mı merak ediyorum...

Not:Birde siz hangi siteden izliyorsunuz?En iyi çeviri hangi fansubta?

O kadar iyi diyorsan izleyeyim o zaman.Senelerdir doğru düzgün anime izlemiyordum,şevkimi geri getirir belki de.Acaba diğer Urasawa serilerini de anime yaparlar mı merak ediyorum...

Not:Birde siz hangi siteden izliyorsunuz?En iyi çeviri hangi fansubta?
Bily Bat felan keşke gelse ya :( ben direkt Netflixden izledim. Diğer izleyenlere sormak lazım onu. Animesi Netlix e geldi.

İlk üç bölümü izledim, enfes olmuş. Gizem yaratıp hikayeyi etrafında döndürmede yine harika iş çıkarmış bay Naoki.
Bir de şu sıra oynadığım Lies of P ile benzer bir konsepte sahip olduğu için paralellikler hoşuma gitmedi değil. Riddle direkt Brau-1589'dan esinlenmiş mesela.

Urasawa’nın mangalarından bahsederken “Bir animatör için tiyatro oyunu gibi” demesi oldukça yerinde bir iltifat olmuş. Bir çizerin sanatına duygu katması gerektiği ile ilgili görüşüne katılmamak mümkün değil elbette. Tüm gününü buna ayırmaktan bıkmayacak kadar birçok farklı görünüşe sahip “ojii-san” karakteri çizmeye hevesinden ötürü müteşekkiriz, sensei...

Animesinin her bir bölümü 1 saat falan.8 bölümü var.Diğer animelere göre 24 bölüm falan yapıyor.Mangayı okumadım.Mangayla aynı mı peki yoksa farklılıklar var mı?8 bölüme sığdırmışlar mı?
Tek sezon herhalde.

Animesinin her bir bölümü 1 saat falan.8 bölümü var.Diğer animelere göre 24 bölüm falan yapıyor.Mangayı okumadım.Mangayla aynı mı peki yoksa farklılıklar var mı?8 bölüme sığdırmışlar mı?
Tek sezon herhalde.
Mangasını çok önceden okuduğum için tüm ayrıntıları hatırlamıyorum açıkçası ama gördüğüm kadarıyla çok küçük değişiklikler yapılmış, bazı sahnelerin gösterilme sırası değiştirilmiş, 1 saate sığması için flashback sahneler kısaltılmış vs. Tüm olaylar animeye uyarlanmış durumda, son bölümlere geldim ben de.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık