Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Plan Nasıl Ortaya Çıktı?

Hain kim?

• Kullanılan toplam oy
    143
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Piyangodan çıkan korsanlara inandılar da ittifak kurdular. İttifak kurarken güven duyman gerek. İttifağın en önemli kuralıdır. Güven. Sen ne kadar onları anlamaya çalışsan da bir kaptanın yüzüne onlar ölmeli demek çok mu doğru? Law'ın tarafından bakıp bir de onu anla. Bepolar, Law'ı karanlıktan çekip aydınlığa çıkaran yoldaşları. Tabi sen daha Law'ın geçmişinde ki derinliği benimsememişsin ki bunu anlamak isteyesin.

Ayrıca zeki dediğimiz Sanji ve Nami'de anlamalı. "En ufak -yanlış hareket demiyorum- yanlış anlama da bunlar bizi öldürmek isteyecek. Böyle ittifak olmaz, bir yere varamayız birbirimize güvenmemiz gerek. "
Wano halkının bi seçme hakkı varmış gibi konuşuyorsun, adamlar denize düşen yılana hesabı korsan falan demeden sarıldılar, bilemezlerdi ki aralarında hain de çıksın.

Law'ın orada yapması gereken kadının paikolojisini anlayıp, aşırı tepki göstermemek olmalıydı, gereğinden fazla alınganlık yaptı, belki de bahsettiğim suçluluk psikolojisidir bilemiyorum. Belki de Robin'in taa en başında bahsettiği ihanetin başlangıcıdır bu.

Neyse ben biraz uyucam :)

Son düzenleme:
Bir dakika...
Seçeneklerdeki korsanlar "Kalp korsanları" mı?

Ne alaka la? Şansa zou'ya gitmiş onlar, plandan, Kaido'dan, Wano'dan haberleri mi var ki onlar hain olsunlar?

Ne alaka kardeş kalp korsanları. Bırakın şu garipleri rahat! :üzgünüm:

Minklerin Wanoya boyun eğmiş olduğu su götürmez bir gerçek. Wano’da bunların bulunduğu yere ulaşmak için bir Vivre Kart sahibi ya da sahipleri vardır illa ki. Wanoyu Kaido işgal ettiğine göre bu karta ya da bilgiye ulaşmak kadar doğal bir şey yok.

Wano daki hain ise Bepo değildir bence beklenmedik bir meyve gücü olan birisi öğrenmiş olabilir planı programı.

Bir dakika...
Seçeneklerdeki korsanlar "Kalp korsanları" mı?

Ne alaka la? Şansa zou'ya gitmiş onlar, plandan, Kaido'dan, Wano'dan haberleri mi var ki onlar hain olsunlar?

Ne alaka kardeş kalp korsanları. Bırakın şu garipleri rahat! :üzgünüm:
Herhangi bir korsan olabilir. Seçenekleri açık tutmak gerek. Bilmeden de planın sızmasına neden olmuş olabilirler.

Law, Punk Hazard'dayken nasıl Jack'i bulup Zou'da ninja olduğunu söyleyecek?
Bak Raizo'nun orada olduğunu nasıl bilecek, diye sormuyorum bile.
Law değildir yahu yukarıda da belirttim. Wano ile Minkler kardeş gibi oraya gitmek için illa ki bi Vivre Card vardır Wanoluların elinde. İşgal altında olan bir ülke de Zou’ya uzanan bir yol bulunması gayet doğal.

Law değildir yahu yukarıda da belirttim. Wano ile Minkler kardeş gibi oraya gitmek için illa ki bi Vivre Card vardır Wanoluların elinde. İşgal altında olan bir ülke de Zou’ya uzanan bir yol bulunması gayet doğal.
Ya vivre karta da gerek yok.
Zaten Wano çıkışı fark edilmişler. Bunlar ömürlerini Wano'da geçirmiş adamlar, Jack dediğin korsan.
Raizo, diğerlerinden ayrıldığında soluğu Zou'da almışsa zaten Jack bunu fark etmiştir. O yüzden Zou'da o kadar ısrarla ninja nerede diye aramıştır. Adı gibi bilmese Raizo'nun orada olduğunu bu kadar ısrar ne demek?

Sadece burada sayfalarca hain kalp korsanları mı diye tartışılınca, seçeneklerdeki korsanlar, onlar mı oluyor diye sordum ben.

Ya vivre karta da gerek yok.
Zaten Wano çıkışı fark edilmişler. Bunlar ömürlerini Wano'da geçirmiş adamlar, Jack dediğin korsan.
Raizo, diğerlerinden ayrıldığında soluğu Zou'da almışsa zaten Jack bunu fark etmiştir. O yüzden Zou'da o kadar ısrarla ninja nerede diye aramıştır. Adı gibi bilmese Raizo'nun orada olduğunu bu kadar ısrar ne demek?

Sadece burada sayfalarca hain kalp korsanları mı diye tartışılınca, seçeneklerdeki korsanlar, onlar mı oluyor diye sordum ben.
Zou'ya gitmek için vivre kart gerek. Normal yollar ile gitmesi imkansız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık