Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 875 Türkçe İndir
    Uyarıyı kapat
  2. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  3. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  4. One Piece Dünyası Zaman Çizelgesi İçin Tıklayınız
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Pirate King Online

'Online - Wii Oyun' forumunda Kaisen tarafından 11 Nis 2013 tarihinde açılan konu

1. Kaisen Üye

Kaisen (Üye)
    Mesaj Sayısı 22
    Üyelik Tarihi12 Kas 2012
    Pirate King Online, korsan temalı online oyunlar arasında, uzun süredir yayında olan tecrübeli bir isim. 2006'dan bu yana piyasada olan oyunun kendine has bir kitlesi var ve bizim ülkemizde çok olmasada bazı ülkelerde oldukça popüler bir oyun. Eden Eternal tarzı sevimli anime grafikleri ve renkli atmosferiyle oldukça şen şakrak bir MMORPG olan Pirate King Online ayrıca oyuncularına oldukça keyifli PvE maceraları sunuyor.

Not: One Piece ile olan tek ilişkisi one pieceten esinlenerek yapılmış olmasıdır.

Resimler

Oyundan bir video

[video=youtube;u6Qv8JnudVM]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=u6Qv8JnudVM[/video]

Not: Oyunu oynamadım nette dolaşırken gördüm. Ve yaza kadar oynamıycam SBS'den dolayı :(

2. Mr. Prince (Üye)
    Mesaj Sayısı 306
    Üyelik Tarihi16 Şub 2009
    bu ne la, böyle oyun mu olur

3. Kaisen Üye

Kaisen (Üye)
    Mesaj Sayısı 22
    Üyelik Tarihi12 Kas 2012
    Gemi sahnesi olan resim koymadığım için göremedin ve resimler arasında bir gemi var.

Ve böyle oyunlara bayılırım ben.

4. muslu Zoro ve Sanji

muslu (Zoro ve Sanji)
    Mesaj Sayısı 741
    Üyelik Tarihi25 Ara 2010
    adı yüzünden bir ara başlamıştım ama sevmemiştim

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık