Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pedro vs. Kyros

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    116
Aklıma geldi şimdi de Pedro zaten bu arcın Kyros'u gibi duruyor.Birisi oyuncak asker olmuştu yıllarca diğerinin de ömründen ömür gitmiş.Aynı rolleri üstlenecekler gibi arc içerisinde.

Ödüle fazla takılıyorsunuz. Bugün Sanji kaç M eder? Dof'un karşısında 2 yiyor. Minkler güçlü çevik, her şey var ama bir yere kadar. Bege'in ödülü kaç?

Pedro ile Carrot arasında 1 tık fark vardır en fazla.

Oda Kyros gücünden kaybetmedi derse denk bir örnek olabilir.
Oda nerede demiş Shanks gücünden kaybetmedi diye, onun kaynağını atsana bi, ama bak kaynağını at, "şurda böyle demiş miş miş miş..." gibi bir cevap olmasın,

------------------------------------------

Yorum yapmak için en azından Tamago dövüşünün kesin olarak bittiğinden bir emin olmak lazım, hatta arc sonunu bile bekleyebilirim Pedro tam olarak nedir diye anlayabilmek için, şimdilik yorum yapmıyorum o yüzden..

Oda nerede demiş Shanks gücünden kaybetmedi diye, onun kaynağını atsana bi, ama bak kaynağını at, "şurda böyle demiş miş miş miş..." gibi bir cevap olmasın,

------------------------------------------

Yorum yapmak için en azından Tamago dövüşünün kesin olarak bittiğinden bir emin olmak lazım, hatta arc sonunu bile bekleyebilirim Pedro tam olarak nedir diye anlayabilmek için, şimdilik yorum yapmıyorum o yüzden..
Araştırdım ama bulamadım. Yabancılar da sbsde databookta geçiyor demiş ama kendim bulamadım.

Forumda tartışılırken Od'adan geldiği icin tamamen kabul edildi diye hatırlıyorum. Baya tartışma dönerken hepsi sonlanmişti kesin bilgi diye.

Kyros çift bacaklı olsa Pedro'ya şans vermezdim ancak tek bacak olunca önce Pedro daha önde gibi düşündüm. Sonra tekrar bakınca karşılaştıkları kişilere Tamago ile Diamante arasında öyle dünya kadar fark olduğunu sanmıyorum. Ayrıca Tamago henüz yenilmemiş bile olabilir.

O yüzden tek bacaklı da olsa Kyros gibi geliyor bana şimdilik.

Cp0Lucci

Kyros çok küçümsenmiş bence. Üst seviye koramiral diyeceğimiz Diamante'yi yendi. Tek bacak olmasına rağmen. Pedro'da bence koramiral seviyesinde bir karakter ne fazla ne eksik. Kyros daha güçlüdür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık