Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 873 Türkçe İndir
    Uyarıyı kapat
  2. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  3. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  4. One Piece Dünyası Zaman Çizelgesi İçin Tıklayınız
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Pedro vs Kyros

'Vs İncelemeleri' forumunda Millennium Wizard tarafından 10 Oca 2017 tarihinde açılan konu

?

Sizce hangisi ?

1. Pedro

78.7%
  2. Kyros

21.3%
  1. Mesaj Sayısı 9,753
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Aklıma geldi şimdi de Pedro zaten bu arcın Kyros'u gibi duruyor.Birisi oyuncak asker olmuştu yıllarca diğerinin de ömründen ömür gitmiş.Aynı rolleri üstlenecekler gibi arc içerisinde.

2. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 9,909
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    Ödüle fazla takılıyorsunuz. Bugün Sanji kaç M eder? Dof'un karşısında 2 yiyor. Minkler güçlü çevik, her şey var ama bir yere kadar. Bege'in ödülü kaç?

Pedro ile Carrot arasında 1 tık fark vardır en fazla.

3. Dragon Sekai Saiaku no Hanzaisha

Dragon (Sekai Saiaku no Hanzaisha)
    Mesaj Sayısı 2,425
    Üyelik Tarihi20 Tem 2009
    Tek bacak bence buyuk handikap, yuzde 53 pedro diyorum. Cift bacaklada yuzde 51 kyros derdim muhtemelen.

4. Mesaj Sayısı 2,270
    Üyelik Tarihi17 Nis 2011
    Kyros Saf gücü muazzam. Pedro'ya fazla gelir.

5. straw-hat (..)
    Mesaj Sayısı 1,780
    Üyelik Tarihi11 Ara 2008
    Oda nerede demiş Shanks gücünden kaybetmedi diye, onun kaynağını atsana bi, ama bak kaynağını at, "şurda böyle demiş miş miş miş..." gibi bir cevap olmasın,

------------------------------------------

Yorum yapmak için en azından Tamago dövüşünün kesin olarak bittiğinden bir emin olmak lazım, hatta arc sonunu bile bekleyebilirim Pedro tam olarak nedir diye anlayabilmek için, şimdilik yorum yapmıyorum o yüzden..

6. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 7,032
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Valla bunu ben de aradım ama bir türlü bulamadım.
    Mandela etkisi midir nedir?

7. Monkey D. Luffy (:////)
    Mesaj Sayısı 6,562
    Üyelik Tarihi31 May 2014
    Araştırdım ama bulamadım. Yabancılar da sbsde databookta geçiyor demiş ama kendim bulamadım.

Forumda tartışılırken Od'adan geldiği icin tamamen kabul edildi diye hatırlıyorum. Baya tartışma dönerken hepsi sonlanmişti kesin bilgi diye.

8. Mesaj Sayısı 456
    Üyelik Tarihi13 Haz 2012
    Kyros çift bacaklı olsa Pedro'ya şans vermezdim ancak tek bacak olunca önce Pedro daha önde gibi düşündüm. Sonra tekrar bakınca karşılaştıkları kişilere Tamago ile Diamante arasında öyle dünya kadar fark olduğunu sanmıyorum. Ayrıca Tamago henüz yenilmemiş bile olabilir.

O yüzden tek bacaklı da olsa Kyros gibi geliyor bana şimdilik.

9. Cp0Lucci Lucci başkanı yedirmeyiz

Cp0Lucci (Lucci başkanı yedirmeyiz)
    Mesaj Sayısı 606
    Üyelik Tarihi13 Eyl 2016
    Kyros çok küçümsenmiş bence. Üst seviye koramiral diyeceğimiz Diamante'yi yendi. Tek bacak olmasına rağmen. Pedro'da bence koramiral seviyesinde bir karakter ne fazla ne eksik. Kyros daha güçlüdür.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık