Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pedro vs. Kyros

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    116
Kyros yeni dünyada yıllarca krallığına sineğin bile girmesine izin vermemiş biri, dof gibi adam bile; öyle gel kapışak paşam demek yerine, oyunlar çevirerek adamı saha dışına atabilmiş biri, kısaca tehlikeli biri Kyros.
Ama tek bacak be abi adil bir vs değil, karşısında da Pedro var şimdi, eski tam sağlığında olan bir Kyros; çiğner geçer de alayını ama cık tek bacak demek gücünün yarısı gitmiş demek gibi bir şey belki de daha fazlası. kol mu bu la :S
yani bu şartlarda pedro demek daha sağlıklı

Son düzenleme:
Trebol belki ama Diamante tek yemedi yahu.Baya baya dövüştü.Diamante vs Kyros,Robin,Rebecca idi o kapışma kimse bundan bahsetmiyor.Şimdilerde Nami yardımından bahsedenler.Luffy + Nami olduysa bundan farkı yoktu.

Law'un trebola onu yapması da çok güçlü oluşundan.Direk vergoyu bölen adam bu onu yapabilecek güce sahip.
Aslında tespit yanlış değil. Hakikatten yardımlı dövüşüyor ikiside. Luffyde Kyrosta saldırabildiği gibi tek atıyor. Cracker>Luffyciler bu açıdan bakın birde

Kyros kim köpek lan? Pedro ezer geçen affetmez. Kyrosu yerden toprlarlar :S

Şaka lan biraz tepki çekesim geldi. Pedro önde gibi duruyor sadece rakiplerine bakarak bile söyleyebilirim bunu. Güzel kapışırlar ama minkler sağlam varlıklar pedroda 3. en sağlam minkti sanırsam avantaj ona gibi. Adamın yetenek yelpazesi daha geniş.

Bu kadar fark olmaması gerekiyor. Ben bacak farkıyla Pedro alır demiştim ama oyumu değiştirdim Kyros'a.
Reyizi ezdirmeyiz. Seke seke gelir icabında.

Bu kadar fark olmaması gerekiyor. Ben bacak farkıyla Pedro alır demiştim ama oyumu değiştirdim Kyros'a.
Reyizi ezdirmeyiz. Seke seke gelir icabında.
Anketlere çok yanlış bakıyorsun. Akainu, Aokiji açsan Akainu ankette ezer ama herkes bilir ki aralarındaki fark yok denecek kadar az. Kyros, Pedroda böyle aralarında bariz fark olmasa da sonuç belli gibi :/ Sürekli oy değiştirmek nedir :S

Pedro mink ırkından ne bileyim birde bunların ekstra daha da güçleri vardır. O yüzden Pedro dedim. Normal insan olsa Pedro belki Kyros derdim ama ne bileyim belki de eşittirler.

Anketlere çok yanlış bakıyorsun. Akainu, Aokiji açsan Akainu ankette ezer ama herkes bilir ki aralarındaki fark yok denecek kadar az. Kyros, Pedroda böyle aralarında bariz fark olmasa da sonuç belli gibi :/ Sürekli oy değiştirmek nedir :S
Sürekli oy değiştirdiğim bir durum yok ortada. Az bir farkla Pedro'nun önde olduğunu düşündüğüm için Pedro'ya oylamıştım bana kalsa aşağı yukarı denk karakterler. Ayrıca örneğinde Akainu vs Aokiji kapışması olmuş ve sonuç Akainu ile bitmişken, bu vs de bilinen bir kesinlik yok. O yüzden herkesin bilmesi gereken bir durum yok. Herkes kendince belirlediği güç dengesi ve kriterlerine göre değerlendiriyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık