Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiç öyle düşünmüyorum
O şömine başında Geralt'a samimi bir şekilde ''Umarım Ciri'yi bulabilirsin.'' dediğinde zaten işin rengi belli olmuştu.Bu adam basbaya pişmandı.Eğer Baron şansı hakketmiyorsa azcık da Anna'nın geçmişte yaptıklarına bakın derim.
Kocası seferdeyken başkasıyla yatmış hem de öyle bir kerelik değil he , uzun zamanlı.Bildiğin fakirken bir anda Baron karısı olmuştu Anna , neden olduğu da belli hafiften.
Bu arada bende şöyle bir cut-scene de geçti @William cutting Anna'nın karnındaki bebeği Baron öldürmemiş , Anna cadılara adamış bebeği.
Baron da bundan ötürü kendini hep suçluyordu...
İkisinin de haksız olduğu noktalar var ama ben Baron'a üzüldüm..

Reis Baron'a yardım ettim.Benim için olaylar çok farklı şekillenmiş , Discord'ta oynuyordum @Silver falan da çok şaşırmıştı.Anna canavara vesaire dönüşüyordu.Sonra Anna lanetlenip ölüyordu , ardından Baron vicdan azabı çekip kendini asıyordu.
Eğer Baron şansı hakketmiyorsa o oyundaki kimse şansı hakketmiyor. Wiçer dahil.

Ağaçtaki ruhu kurtarırsak Anna yaratığa dönüşüyordu, sonrasında öldürdüğümüz için Baron intihar ediyordu. Ağaçtaki ruhu kurtarmazsak aklı yitiriyor ama bu seferde çocuklar ölüyordu. :(

Ağacın anlattıklarında kararsız kalmıştım. Save ile uğraşmamak için ufak bir araştırma yapmıştım fazla spoiler de yemiyeyim diye kabaca bakmıştım yanlış anlamışım. Ağaca yardım edince çocukları ölüyor. Yardım etmeyince çocuklar ortadan kayboluyor gibi bir şey anlamıştım.

Hiç öyle düşünmüyorum
O şömine başında Geralt'a samimi bir şekilde ''Umarım Ciri'yi bulabilirsin.'' dediğinde zaten işin rengi belli olmuştu.Bu adam basbaya pişmandı.Eğer Baron şansı hakketmiyorsa azcık da Anna'nın geçmişte yaptıklarına bakın derim.
Kocası seferdeyken başkasıyla yatmış hem de öyle bir kerelik değil he , uzun zamanlı.Bildiğin fakirken bir anda Baron karısı olmuştu Anna , neden olduğu da belli hafiften.
Bu arada bende şöyle bir cut-scene de geçti @William cutting Anna'nın karnındaki bebeği Baron öldürmemiş , Anna cadılara adamış bebeği.
Baron da bundan ötürü kendini hep suçluyordu...
İkisinin de haksız olduğu noktalar var ama ben Baron'a üzüldüm..

Reis Baron'a yardım ettim.Benim için olaylar çok farklı şekillenmiş , Discord'ta oynuyordum @Silver falan da çok şaşırmıştı.Anna canavara vesaire dönüşüyordu.Sonra Anna lanetlenip ölüyordu , ardından Baron vicdan azabı çekip kendini asıyordu.
Dediğin sebeplerden ötürü ikisi de suçlu. Hatta Baron aldatan karısı dışında kızına hep iyi davranmış. Tabi aldatma öncesinde karısına nasıl davranıyor hatırlamıyorum. Ama oynarken totalde kadın daha kötü olarak düşünmüştüm. Ve eğer ağacı öldürseydin Baron'un her şeyi düzeltmek için kesin karar aldığını görürdün. Tabi Anna aklını yitiriyor ama Baron onu düzeltmek için her şeyi yapmaya karar veriyor. İlerde ziyaret ederim Anna düzelmiş kızı eve dönmüş olur diyordum da. Öyle bir şey olmadı. Oyun sonunda geçen yazılarda yer aldıysa kaçırmış olabilirim.

@William cutting dediği gibidir ben ağacı kurtarmamayı seçmiştim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık