Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Kütüğü ortaya atıp hadi yontun diyorlar resmen. :D Yakında sesleri falan da eklemez bunlar modculara güvenip. :S
Ya ne modcular var üzülüyorum adamlara. Adamlar Skyrim'e düzgün görev yazıyor üstüne seslendiriyor falan filan. Skyrim rezalet bir oyundu. Adam akıllı yan görev yoktu ya. Hani ben yan görev sapığıyımdır en son küfür etmiştim. Modcu kardeşlerimiz olmasa çoktan bitmişti işleri. 76 patladığı için çok mutluyum.

Ya ne modcular var üzülüyorum adamlara. Adamlar Skyrim'e düzgün görev yazıyor üstüne seslendiriyor falan filan. Skyrim rezalet bir oyundu. Adam akıllı yan görev yoktu ya. Hani ben yan görev sapığıyımdır en son küfür etmiştim. Modcu kardeşlerimiz olmasa çoktan bitmişti işleri. 76 patladığı için çok mutluyum.
Ben de çok mutlu oldum. Yattıkları yerden o ucube oyunu milyonlarca satabileceklerini hayal ettiler ve ellerinde patladı. TES:6'da akıllarını başlarına alırlar mı? Sanmıyorum ama el mahkum her türlü oynayacağız yine de. :/

Üye silindi 1004

Ben de çok mutlu oldum. Yattıkları yerden o ucube oyunu milyonlarca satabileceklerini hayal ettiler ve ellerinde patladı. TES:6'da akıllarını başlarına alırlar mı? Sanmıyorum ama el mahkum her türlü oynayacağız yine de. :/
Eskiden seçimlere ve kararlara önem verirdi oyunları. Yaptıklarımızın sonucu olurdu. Artık sadece taktiksel özgürlüğe open world oyun yapıyorlar. TES:6 yine aynı motorunun geliştirilmiş versiyonundan çıkacak. Can sıkıcı aynı buglar, aynı sınırlamalar. Üzülüyorum galiba TES:6'den önce yeni bi fikri mülk çıkartacaklar Starfield diye. Gerçi yine aynı motor :(

Eskiden seçimlere ve kararlara önem verirdi oyunları. Yaptıklarımızın sonucu olurdu. Artık sadece taktiksel özgürlüğe open world oyun yapıyorlar. TES:6 yine aynı motorunun geliştirilmiş versiyonundan çıkacak. Can sıkıcı aynı buglar, aynı sınırlamalar. Üzülüyorum galiba TES:6'den önce yeni bi fikri mülk çıkartacaklar Starfield diye. Gerçi yine aynı motor :(
Morrowind'i çok bilmem de Oblivion kesinlikle daha iyi bir oyundu. 6. oyun en azından Oblivion seviyesinde olmalı ki yüzüne bakılır olsun.

İşin komiği oyunlara merdiven koyamadı bu adamlar. Starfield bize belli bir fikir verecektir yeni TES oyunundan ne beklememiz gerektiğine dair.

Üye silindi 1004

Morrowind'i çok bilmem de Oblivion kesinlikle daha iyi bir oyundu. 6. oyun en azından Oblivion seviyesinde olmalı ki yüzüne bakılır olsun.
Oblivion'ı arada kurar oynarım acayip severim. Morrowind kadar efso değildir ama Skyrim'e her açıdan bin basar. Geek nerd tayfa ejderhalara ölüp bitti. Fakat o ejderhalar kadar sıkıcı muhabbet yoktu. Bir kasaba dolusu insanı goblin sandığımız görev > Skyrim'deki bütün görevler.

İşin komiği oyunlara merdiven koyamadı bu adamlar. Starfield bize belli bir fikir verecektir yeni TES oyunundan ne beklememiz gerektiğine dair.
Ya merdiven geçtim. Karakterler hala yürümüyor baya yerde kayıyor oynarken şok oluyorum artık.

Üye silindi 1004

@Yubashiri-sama
Skyrim oyun motoruyla Oblivion'u yapıyorlardı bir ara. Bittiğinde ona yükleniriz artık. Bu arada yürüme yorumun güldürdü :/
Fallout 4'e yine az çok toparladılar yürümeyi. Gerçi yine acayip zayıf ve yetersiz ama Skyrim'den iyi. Evet deli gibi bekliyorum o modu. Yine ne varsa modcularda var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık