Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Oyun Dünyamız

'Oyun Sohbet' forumunda Knocking Master tarafından 6 Tem 2014 tarihinde açılan konu

1. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 13,661
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    Yeni neslin standartı yeni Unreal motoru gibi olacaksa çoğu Pc pert olacak zaten. :(

2. Kuzan Majesteleri

Kuzan (Majesteleri)
    Mesaj Sayısı 1,954
    Üyelik Tarihi4 Kas 2014
    Bu konu beni de üzüyor.

3. Mesaj Sayısı 12,856
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    elden ring bizi patlatmasın da başka oyunda gözüm yok :(

4. Historia Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.

Historia (Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.)
    Mesaj Sayısı 9,141
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017

Assassin’s Creed Odyssey:

Evet arkadaşlar 216 saatlik bir uğraştan sonra maceramı noktalamış bulunuyorum.

Oyuna 2019'un başlarında başlamıştım ve hikayeyi bitirmiştim ama her taşın altına bakmadan oyunu bitmiş saymayan bir psikopat olduğum için hikayeyi bitirdikten sonra tekrar başladım ve oyunun her köşesini keşfedip bütün yan görevleri yapıp her ? altına baktım.
    Harita geçmişimden daha temiz oldu.

DLC'leri de indirip onları da bitirdim ve oyunu %100 yaparak oyuncuların sadece %4.7'sinin başarabildiği Platinum kupayı kazandım

Oyunun ilk Dlc'si Legacy of the first blade'in sonu Assassins Creed Origins'e bağlanıyor ve bu beni baya bi sevindirdi ve hoşuma gitti. Zaten ilk defa bu dlc'de Assassin olduğunu hissediyorsun.

İkinci Dlc The Fate Of Atlantis ise baya değişik bir dünya.
    Elysium (cennet)- Yeraltı dünyası (cehennem) ve Atlantis haritaları ekleniyor oyuna.

Elysium baya güzeldi hatta birkaç kare çektim:

Bu Dlc'de Persephone, Hermes, Hades ve Poseidon ile takılıyorsun ve mitolojik canavarlarla savaşıyorsun. Yani asıl oyundan çok farklı bir dünya ile karşılaşıyorsun.
    En sonunda isimdeki gibi Atlantis'in kaderi gerçekleşiyor ve onunla birlikte benim maceram da bitmiş oldu.

Son olarak diyebileceğim tabi ki bu bir Assassin's Creed oyunu değildi hatta Ac ile en alakasız oyun diyebilirim. Oyun kötü değildi bence ortalamaydı ama Ac diyince insan daha farklı bir beklentiyle oynuyor doğal olarak.

Çok uzun süren, yunan mitolojisini seven ve muazzam görünen açık dünya oyunu arayanlar için Odyssey birebir bir oyun.

5. Kuzan Majesteleri

Kuzan (Majesteleri)
    Mesaj Sayısı 1,954
    Üyelik Tarihi4 Kas 2014
    En iyi AC oyunu.

6. uragiri31 Traitor

uragiri31 (Traitor)
    Mesaj Sayısı 184
    Üyelik Tarihi9 Haz 2010
    +10000 en iyisi

7. Historia Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.

Mesaj Sayısı 9,141
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017

8. Jacques (mK)
    Mesaj Sayısı 4,733
    Üyelik Tarihi27 Ara 2009
    Ne kadarda ben.

9. Kuzan Majesteleri

Kuzan (Majesteleri)
    Mesaj Sayısı 1,954
    Üyelik Tarihi4 Kas 2014
    Çoktan öldü bu çapsız.

10. Historia Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.

Mesaj Sayısı 9,141
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık