Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlişki arttı uyarısı geldiyse bugda kalmıştır.
Hiçbir uyarı gelmedi. Biraz ayrıntılı anlatayım görevi:

Köylünün birinden aldım görevi. Eleman bazı otlak yerleri satın almış hayvanlarını çobana otlattırmak istiyor. Ama diğer köylüler bir sebepten(sebebi hatırlamıyorum) dolayı buna karşı çıkıyor. Bizimki de çobanın yanında gitmemi istiyor, gerekirse kaba kuvvet kullanmam için. Köyden çıktık, çoban şehre doğru gitti. Ben de eşlik ettim, sonrasında civarda epey bekledim bi hareketlilik olmadı. Orda tıkandım.

Hiçbir uyarı gelmedi. Biraz ayrıntılı anlatayım görevi:

Köylünün birinden aldım görevi. Eleman bazı otlak yerleri satın almış hayvanlarını çobana otlattırmak istiyor. Ama diğer köylüler bir sebepten(sebebi hatırlamıyorum) dolayı buna karşı çıkıyor. Bizimki de çobanın yanında gitmemi istiyor, gerekirse kaba kuvvet kullanmam için. Köyden çıktık, çoban şehre doğru gitti. Ben de eşlik ettim, sonrasında civarda epey bekledim bi hareketlilik olmadı. Orda tıkandım.
Köyden çık dışarda bekle.Biraz dolan köyün yakınında.Köy halkı ile goruseceksin.

Üye silindi 1004

İnanılmaz! RE3 Remake birebir olmuş. Orijinal RE2 oyun sektöründe devrim yapmıştı. Adamlar o gazla daha fazla para kazanmak için üç gibi bi ara oyun uydurdu. Üstüne bir yıl içinde piyasaya çıkardı. Remakelerin kaderi de aynı olmuş. RE2 Remake bir devrim. RE3 Remake para kazanmak için çıkarılmış bir ara oyun.

@Raiden sorma sırası bana geçti. Bana banner lord anlat. Özellikle ne zaman birini izlesem çirkin çirkin kalkanlar, zırhlar takıyorlar. Yok mu böyle göze de hitap edebilen ekipmanlar vs?

İnanılmaz! RE3 Remake birebir olmuş. Orijinal RE2 oyun sektöründe devrim yapmıştı. Adamlar o gazla daha fazla para kazanmak için üç gibi bi ara oyun uydurdu. Üstüne bir yıl içinde piyasaya çıkardı. Remakelerin kaderi de aynı olmuş. RE2 Remake bir devrim. RE3 Remake para kazanmak için çıkarılmış bir ara oyun.
Oyunun gameplayi 5 saat diyorlar. Oyun 260 lira. Saatine 50 tl vermiş oluyorsun. Zengin değilsen şu oyuna bu parayı vermek çok büyük kerizlik ya. Alyxde saatine 5 lira falan verirken daha da dramatikleşiyor durum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık