Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Raiden @Dante13 @Eustass Captain Kidd

167 saatin ardından Witcher 3 bitti. Skellige'deki birçok soru işareti hala duruyor ve gvent oynamadığım bir sürü adam var. Yani istesem 200 saate tamamlardım, ama hikayenin ilerlemesi lazımdı artık. Şu an Heart of Stone oynuyorum. Gaunter O'Dimm diye ilginç bir tip var, onunla uğraşıyorum.
Belki hatırlıyorsundur. O'dimm le Hearts of Stone'dan önce de karşılaşıyosun. Bu sahneyi zaten daha önce gördüğün için spoiler sayılmaz ama henüz Yennefer'ı aramakla meşgul olanlar spoilerı açıp izlemesin.

Belki hatırlıyorsundur. O'dimm le Hearts of Stone'dan önce de karşılaşıyosun. Bu sahneyi zaten daha önce gördüğün için spoiler sayılmaz ama henüz Yennefer'ı aramakla meşgul olanlar spoilerı açıp izlemesin.

Görünce hatırladım direkt. İlk başta ilginç gelmişti. Sonra tekrardan görmeyince, sıradan bir köylü diye düşündüm hatta.

@Raiden @Dante13 @Eustass Captain Kidd

167 saatin ardından Witcher 3 bitti. Skellige'deki birçok soru işareti hala duruyor ve gvent oynamadığım bir sürü adam var. Yani istesem 200 saate tamamlardım, ama hikayenin ilerlemesi lazımdı artık. Şu an Heart of Stone oynuyorum. Gaunter O'Dimm diye ilginç bir tip var, onunla uğraşıyorum.
Ağır viçırcı olmuşsun sen de. :D Gaunter reis iyidir. Ürkütücü teması yeter. 2 tane güzel dlc var önünde keyfini çıkar reis.

MB Bannerlord 2.
Abi oyuna aşık oldum , gelen en güzel yeniliklerden bir tanesi de artık prestijin arttıkça tavern'daki gönüllü askerler sana daha düsük maaliyetle gelmek istiyorlar hatta bedava gelen de var.Savaş mekaniklerini bahsetmiyorum , eğer pcniz iyiyse Savaş alanını ayarlardan yükseltip muhteşem bir muharabenin içinde bulabilirsiniz kendinizi.

120-130 TL'ye değer mi?
Karantinadayız kesinlikle değer.MB serisini sevenler zaten halihazırda almıştır.
İlk 4 saat handa sadece yoldaş görünce o olay yok sandım. Sayende köylülerle savaşa girmekten kurtuldum, sağ olasın. :D Bu arada sırf bu oyun yüzünden rapor alıp işe gitmeyesim var.

İlk 4 saat handa sadece yoldaş görünce o olay yok sandım. Sayende köylülerle savaşa girmekten kurtuldum, sağ olasın. :D Bu arada sırf bu oyun yüzünden rapor alıp işe gitmeyesim var.
Şu PW 4 bitsin, Bannerlord'u alıp oynayacağım ben de. Sıkça farklı kaydet yapmayı öneriyorlar, arada takılıp hızlı kayıt çöp olabiliyormuş. Aman dikkat :)

Üye silindi 5781

İlk 4 saatlik deneyimlerinizi duymak isterim hocam :D . Oldunuz mu derebeyi , o git götür görevi sizde de var mı? 10 kişiyle konuşuyorsun vesaire..Ben şu kale alma olayını çok merak ediyorum.Youtube'dan izlemiyorum süpriz olsun diye , mekanikler vesaire değişmiştir heralde :D .
Bu arada bir bug mevcut , bazı görevleri tamamlamadan önce veya önemli işlerden önce ve sonra save almanı öneririm. Gamecrush muhabbeti dönüyor şu an , yani anlık çöküyor oyun anlayacağınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık