Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ps store'un orrrrrtam çocuğu uygulaması hala daha devam ediyor. Bütün dünya üzerinde sadece bizde fırsatlar ve teklifler sekmesi kalkmış durumda. Bir haftayı geçti hala daha aynı. Hiçbir açıklama yok. Ulan yapılırmı bu be şu adiliği kim nasıl sindirecek de bundan sonra senin konsolunu, oyunlarını alacak anasını satayım.
Ben de yazdım bunu bir kenara. Xbox Series’i ciddi ciddi düşünmeye başladım gelecek için.

Ps store'un orrrrrtam çocuğu uygulaması hala daha devam ediyor. Bütün dünya üzerinde sadece bizde fırsatlar ve teklifler sekmesi kalkmış durumda. Bir haftayı geçti hala daha aynı. Hiçbir açıklama yok. Ulan yapılırmı bu be şu adiliği kim nasıl sindirecek de bundan sonra senin konsolunu, oyunlarını alacak anasını satayım.
Ben de yazdım bunu bir kenara. Xbox Series’i ciddi ciddi düşünmeye başladım gelecek için.
Sony’nin sürdürdüğü bu olay beni cidden acayip üzüyor.
Hani Ps 1,2,3,portable ve 4 oynamış birisi olarak bana baya koydu bu olay. Ama xbox’u düşünmem için yeterli bir sebep değil çünkü microsoft adam akıllı exclusive oyun çıkarmayarak kendi kitlesini yeterince üzüyor zaten.
Umarım adam akıllı bir sebep yatar bu işin arkasında. Nedense Sony’nin “herkese indirim yapalım ama Türkiye’ye yapmayalım”
düşüncesiyle hareket ettiğini düşünemiyorum sonuçta bizden ne kadar kar edebilirler ki?
Veya Sony’yi çok sevdiğimden böyle düşünmek istemiyorum bilemiyorum...
Napam olum ilan mı verem :(
Vercen tabi:artiz: neyse hadi yine iyisin bir falov bıraktım kanalına.

Son düzenleme:
Sony’nin sürdürdüğü bu olay beni cidden acayip üzüyor.
Hani Ps 1,2,3,portable ve 4 oynamış birisi olarak bana baya koydu bu olay. Ama xbox’u düşünmem için yeterli bir sebep değil çünkü microsoft adam akıllı exclusive oyun çıkarmayarak kendi kitlesini yeterince üzüyor zaten.
Umarım adam akıllı bir sebep yatar bu işin arkasında. Nedense Sony’nin “herkese indirim yapalım ama Türkiye’ye yapmayalım”
düşüncesiyle hareket ettiğini düşünemiyorum sonuçta bizden ne kadar kar edebilirler ki?
Veya Sony’yi çok sevdiğimden böyle düşünmek istemiyorum bilemiyorum...

Vercen tabi:artiz: neyse hadi yine iyisin bir falov bıraktım kanalına.
Eyw canım. Sayende %11 büyüdüm sdlfjdşljsf

@Historia

Dostum ben de bir çakallık yaptıklarını düşünmek istemiyordum özellikle ilk bir kaç gün. Sistem hatasıdır deyip geçtim. Çünkü bunun onlara hiçbir getirisi yok ve götürüsü çok büyük. İyi niyetlerinden değil gtleri yemeyeceğinden bunu yapmazlar diye düşündüm. Ps markasını inanılmaz bir şekilde karalıyorlar çünkü şu an. Ama hala daha bir açıklama yapmamaları fena canımı sıkıyor, salağa yatıyorlar resmen. İnşallah toparlarlar şu meseleyi.

Ayrıca Xbox konsolları artık pc toplamak isteyen insanlara daha çok hitap ediyor bence. Hani siz pc toplayacağınız paranın çok daha azını bana verin size en üst düzey oyun deneyimini yaşatayım kafasındalar. Exclusive olayına abanmasalar bile zaten hedefleri bu insanlar. Pc yerine xbox al hesabı. Game pass uygulaması da ön plana çıkartıyor konsolu. Valla performans farkı çok olursa üstelik fiyatı da uygun olursa millet gider en sevdiği exclusive oyunlar için 2-3 günlüğüne Ps kiralar öyle bitirir oyunları. Yoluna da xboxla devam eder.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık