Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Oyun Dünyamız

'Oyun Sohbet' forumunda Knocking Master tarafından 6 Tem 2014 tarihinde açılan konu

1. Res Üye

Res (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,996
    Üyelik Tarihi26 Oca 2012
    En az 200 mod.

2. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 12,641
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    Kütüğü ortaya atıp hadi yontun diyorlar resmen. :D Yakında sesleri falan da eklemez bunlar modculara güvenip. :S

3. Yubashiri-sama #VatanhainiOden

Yubashiri-sama (#VatanhainiOden)
    Mesaj Sayısı 5,807
    Üyelik Tarihi3 Eyl 2014
    Ya ne modcular var üzülüyorum adamlara. Adamlar Skyrim'e düzgün görev yazıyor üstüne seslendiriyor falan filan. Skyrim rezalet bir oyundu. Adam akıllı yan görev yoktu ya. Hani ben yan görev sapığıyımdır en son küfür etmiştim. Modcu kardeşlerimiz olmasa çoktan bitmişti işleri. 76 patladığı için çok mutluyum.

4. Monkey D. Dragon If you make God bleed, people cease to believe

Monkey D. Dragon (If you make God bleed, people cease to believe)
    Mesaj Sayısı 15,327
    Üyelik Tarihi2 Nis 2014
    3-5 mod yükleyip geçmeyi düşünüyordum oysa ki.

5. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 12,641
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    Ben de çok mutlu oldum. Yattıkları yerden o ucube oyunu milyonlarca satabileceklerini hayal ettiler ve ellerinde patladı. TES:6'da akıllarını başlarına alırlar mı? Sanmıyorum ama el mahkum her türlü oynayacağız yine de. :/

6. Mesaj Sayısı 10,880
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    3 5 mod çakışma yapmıyor genelde.Ben grafik modu,türkçe yama ve zırh,silah modu ile oynamıştım.

7. Yubashiri-sama #VatanhainiOden

Mesaj Sayısı 5,807
    Üyelik Tarihi3 Eyl 2014
    Eskiden seçimlere ve kararlara önem verirdi oyunları. Yaptıklarımızın sonucu olurdu. Artık sadece taktiksel özgürlüğe open world oyun yapıyorlar. TES:6 yine aynı motorunun geliştirilmiş versiyonundan çıkacak. Can sıkıcı aynı buglar, aynı sınırlamalar. Üzülüyorum galiba TES:6'den önce yeni bi fikri mülk çıkartacaklar Starfield diye. Gerçi yine aynı motor :(

8. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 12,641
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    Morrowind'i çok bilmem de Oblivion kesinlikle daha iyi bir oyundu. 6. oyun en azından Oblivion seviyesinde olmalı ki yüzüne bakılır olsun.

9. Res Üye

Res (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,996
    Üyelik Tarihi26 Oca 2012
    İşin komiği oyunlara merdiven koyamadı bu adamlar. Starfield bize belli bir fikir verecektir yeni TES oyunundan ne beklememiz gerektiğine dair.

10. Yubashiri-sama #VatanhainiOden

Mesaj Sayısı 5,807
    Üyelik Tarihi3 Eyl 2014
    Oblivion'ı arada kurar oynarım acayip severim. Morrowind kadar efso değildir ama Skyrim'e her açıdan bin basar. Geek nerd tayfa ejderhalara ölüp bitti. Fakat o ejderhalar kadar sıkıcı muhabbet yoktu. Bir kasaba dolusu insanı goblin sandığımız görev > Skyrim'deki bütün görevler.

Ya merdiven geçtim. Karakterler hala yürümüyor baya yerde kayıyor oynarken şok oluyorum artık.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık