Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gıcık olduğum boss yok ya.Hepsi iyi idi.İş zorlanmaya gelirse Geniçhiro,Owl ve İsshin sağlam bosslardı.Tabi sistemi çözünce kesiyorsun bir zaman sonra.

Çarmıh yok oyunda.Büyük eksiklik.İstediğimiz gibi vahşileşeceğimiz bir oyun bekliyorum hala.Bu oyunda yaptığım en vahşice şey kankaları kukla yeteneği ile birbirine kırdırmak oluyordu.O da zevk vermiyor bir yerden sonra.
Anti Kılıç muhabbetini diyorum. Evet dediğin gibi Edo döneminde geçen bu oyunda Kid gibi bir karaktere ihtiyaç varmış, vahşilik katardı.

Anti Kılıç muhabbetini diyorum. Evet dediğin gibi Edo döneminde geçen bu oyunda Kid gibi bir karaktere ihtiyaç varmış, vahşilik katardı.
Ng+ giricem şimdi.Bakalım neler bekliyor beni.

Zorlanma anlamında demiştim aynen. Peki en sevdiğin kol hangisiydi bu soruları da her sekiro bitirene soruyorum standart artık :ehe:
Ben balta ve havai fişek kullandım genelde.Ateşli balta favorim tabi.

Ng+ giricem şimdi.Bakalım neler bekliyor beni.

Ben balta ve havai fişek kullandım genelde.Ateşli balta favorim tabi.
Bu arada şeyi biliyorsundur muhtemelen bu oyun Elden Ring'in yanında çerezlik olarak yapılmış aslında biz Elden Ring oyununu beklerken boş durmayalım diye sırf. Bu oyun ile Elden'in yapımına aynı anda başlanmış ama ekibin çoğunluğu Elden Ring ile uğraşmış. İnsanın beklenti seviyesi artıyor böyle olunca gelecek olan yeni oyundan.

Bu arada şeyi biliyorsundur muhtemelen bu oyun Elden Ring'in yanında çerezlik olarak yapılmış aslında biz Elden Ring oyununu beklerken boş durmayalım diye sırf. Bu oyun ile Elden'in yapımına aynı anda başlanmış ama ekibin çoğunluğu Elden Ring ile uğraşmış. İnsanın beklenti seviyesi artıyor böyle olunca gelecek olan yeni oyundan.
Elden Ring'e harcadıkları eforu bu oyuna harcamalarını isterdim. Müthiş bir potansiyel var Sekiro'da. O potansiyelin üstüne bir de online da olsa tadından yenmezdi.

@Eustass Captain Kidd
Hadi geçmiş olsun. :/ NG+ bekler seni...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık