Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Oyun Dünyamız

'Oyun Sohbet' forumunda Knocking Master tarafından 6 Tem 2014 tarihinde açılan konu

1. Historia Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.

Historia (Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.)
    Mesaj Sayısı 7,796
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Çünkü bu E3 boyunca hayran kitlesini tamamıyla tatmin eden tek kurum nintendo. Animal crossing ve zelda acayip bir hayran kitlesine sahip oyunlardır.
    Son çıkan zelda en iyi oyun seçilmişti ve bu konferansta yeni bir zelda ve animal crossing tanıtıldı üstüne de birkaç oyun daha tanıtıldı üstüne witcher3 gibi bir oyunun nintendo switch üzerinde oynanabileceği söylendi. Bir nintendo hayranı ve kullanıcısı başka ne isteyebilir ki:D fazla bile yaptılar bence.
    Yeni Pokemon oyununa girmedim bile o derece.

2. Starrk Üye

Starrk (Üye)
    Mesaj Sayısı 979
    Üyelik Tarihi12 Eki 2017
    Şu zelda zaten nintendo alma sebebi. Pahalı olmasa alırdım ben.

3. King Leader of CP.0

King (Leader of CP.0)
    Mesaj Sayısı 2,796
    Üyelik Tarihi29 Kas 2014
    Bloodborne da bitti. Çok zevkliydi ama bence ds3 daha güzeldi.
    Ds2 ilkim olduğu için beni mahvetmişti serinin en zor oyunu o diyorum şimdilik. Gerçi silaha + basmayı bile zar zor biliyordum hele estusa + basıldığını ds3ün sonunda öğrendim o ayrı mevzu :D Vestalda 60 kere falan ölmüştüm o oyunda. Shrine of amanada en zor yerdi şuana kadar karşılaştığım.
    Bloodborneda sadece moblar birde pot toplama işi zordu. İlginç bir şekilde mergos wet nurse dışında kanser eden olmadı beni. 2,3 denemede aldım hepsini.
    Ds3 ise genel olarak kolaydı. Serinin en kolay oyunu bu bence. Bazı bosslara (dancer, pontif ve dragon slayer armour gibi) çok ölsemde ilginç bir şekilde nameless king, soul of cinder falan çerez geldi. Arealar ise inanılmaz kolaydı.

Sadece ds1 ve sekiro kaldı bakalım onlar nasıllar

4. Undertale oynayayım dedim. Undyne dövüşüne 1.30 saatte falan geldim güzelce her detaya bakıp okuyarak. Sonraki 2.30 saat boyunca dövüşü geçmeyi denedim ama geçemedim. En az 45 defa ölmüşümdür. Cidden hiç yeteneğim yok bilgisayar oyunlarına. :(

5. aLegend Üye

aLegend (Üye)
    Mesaj Sayısı 97
    Üyelik Tarihi31 Tem 2017
    Bayadır oyun oynamıyorum, yeni piyasaya düşecek olan oyunlar umutlarımı yeşertti. Belki oynarım yakın zamanda...

6. uragiri31 Traitor

uragiri31 (Traitor)
    Mesaj Sayısı 118
    Üyelik Tarihi9 Haz 2010
    Ds2 benim de souls serisinde oynadığım ilk oyundu shrine of amana ismini anmak bile tüyleri diken diken ediyor ds 1 de daha kötü bir yer var buradan şimdiden sana Allah sabır versin :d

7. King Leader of CP.0

King (Leader of CP.0)
    Mesaj Sayısı 2,796
    Üyelik Tarihi29 Kas 2014
    Neresi blighttown mu :D

8. uragiri31 Traitor

uragiri31 (Traitor)
    Mesaj Sayısı 118
    Üyelik Tarihi9 Haz 2010
    Namı kendisinden önce gelir :D valla ds1 diger fromsoftware oyunlarina gore daha komplike ve karışık oyunda bonfire sayısı az ve oyunun belli bir kısmından sonra başlıyor teleport olayi blighttown karanlık ve ürkütücü bir yer ve oraya girip geri dönmek çok meşakatli sana tavsiyem bir bonfire da oturup dinlenirken 2 kere düşün :D

9. King Leader of CP.0

King (Leader of CP.0)
    Mesaj Sayısı 2,796
    Üyelik Tarihi29 Kas 2014
    Bilmiyorum ya şaunlık çok çerez geldi oyun. Yükledim yarım saatte 2 boss gitti. İlk ölüm köprüden geçerken üstüme ateş püsküren ejder sayesinde oldu. Biraz sıkıldım bakalım ilerde nasıl olacak.

10. uragiri31 Traitor

uragiri31 (Traitor)
    Mesaj Sayısı 118
    Üyelik Tarihi9 Haz 2010
    Dövüş olarak kastetmemistim zaten harita olarak karışık kaçıracagın yerler olacaktır butun mapler birbiryle baglantili belli bir noktaya kadar

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık