Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hangi akıllı çıkıp da fallout 76 battle royal çıkarın dedi?
Abi oyunun kendisi zaten baştan aşağı bir rezalet ve gidiyorsunuz oyun modu falan çıkarıyorsunuz şaka gibi.

Bethesda itibarını elder scrolls 6 ile toplayacaktır ama çıkması biraz sürer daha.
Şimdilik doom gibi oyunlarla biraz kurtarıyor.

cyberpunk taa 2013 den beri ha bu yıl ha önümüzdeki yıl derken 2020ye salladılar yine :) Neyse çıkış tarihi belli oldu çok şükür. Ön sıparişe açtıklarına göre bütçeleri yine yetmemiş anlaşılan.

Bethesda the elder scroll için bir cacık yayınlamadı. esmi geçecek ne?

altf4 de daha önce almıştım 3 4 oyun sorun çıkmadı . Ama nedense bi türlü bana güven hissi veremeyen bir site. Bugün yarın patlıyacak hissi veren bir site.

Cyberpunk baya hikaye odaklı gibi. Level atlıyoruz, oyunun hazır verdiği 2-3 seçimden birini seçebiliyoruz diye rpg denmiş witcher gibi. Ana karaktere fazla karakter vermişler.

Güzel olacağı belli. Hatta en iyi oyunlardan biri olur. Ama yanlış bi izlenmiş verip birçok insanı hayalkırıklığına uğratacaklar gibi görünüyor. Böyle cinematic oyunu “immersive first person rpg” diye satmaya çalışmaları garip.

Şimdilik cyberpunk dışında sadece dying light 2 ilgimi çekti. İkisi de 2020’de. Sony konferansı gelsin de oyun görelim.

borderlands 2 aldım. Ama nereye baksam yanına birini al multiplayer takıl diyor. Namını duyup araştırma yapmadığıma pişman olmam umarım. Zaten 20 fps limitim

borderlands 2 aldım. Ama nereye baksam yanına birini al multiplayer takıl diyor. Namını duyup araştırma yapmadığıma pişman olmam umarım. Zaten 20 fps limitim
Hikayesi 35-40 saat sürüyor. Yan görevlerle falan.

Dedikleri doğru endgame için arkadaşlarla takılmak şart bende bu yüzden bırakmıştım. Ama ucuz fiyata 35-40 saat hikaye hiç yoktan iyidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık