Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Toguro Reis'in serisini takip etmediğin için bu yorumunu cahilliğine veriyorum, Reis kim bilir gücünün % kaçını kullanıyor burada pehhh :artiz:
Öyle karakter olmaz olsun :(
Bunu tasarlayan kişinin zevkinden şüphe duyarım :(
Hani değişik tasarımlara açığım hatta şekil olmayan karakterlere ayrı bir sempatim var.
Ama bu adam ne bilim ne şekil ne çirkin :)
Bunu tasarlayan adam dost düşman ne der diye hiç düşünmemiş galiba :D
Valla oyunda goku var :) adam genkidama atıyor can barı yok olması gerekirken biraz canı gidiyor adamların. Oyun işte :D

Monster hunter world inanılmaz bağımlılık yaptı. Ama grinding soğutmaya başladı biraz. Bi longsword build’imi bitiremedim ki diğer silahlara geçeyim. 14 tane birbirinden farklı silahın olduğu oyuna bu kadar grinding koymak anlamsız olmuş. Bi silahtan sıkılıp diğerince geçerek oynasam yüzlerce saat daha oynarım zaten. O kadar grinding var ki longsword’la işim bitene kadar oyundan tamamen sıkılacağım bu gidişle.

Red death redemption 2 ye başlayalı birkaç saat oldu ve şunu söylemeliyim ki adamlar nereye “detail” koysak diye ıkınmış resmen.

Her taraf canlı ve ayrıntı dolu. İnsan bazen durup baka kalıyor. Gerçek hayata yakın bir dünya oluşturmuşlar. Şu anlık diyebileceğim bunlar. Senaryo ve oyun akışı için bir şey söylemek için erken.

Bloodborne'da 80 saati devirmişimdir. Muazzam bir oyun. DS3'ün ek paketleri mevcut versiyonunu almayı planlıyorum yakında ama sanmıyorum ki BB kadar iyi olsun. Adamlar kendi türünde şaheser yapmışlar BB'yi. Umarım 2'si çıkar. RDR 2'de çok ilgimi çekiyor ama bir oyuna o kadar para verilmez. Param olsa da vermem anasını satayım. Bir iki oynanış videosunu gördüm aklıma kurban olduğum Witcher 3 geldi. Az daha unutsam da tekrar başlasam oynamış olduğum en iyi oyuna.

Oyun aldığım yerin taksitle oyun sattığını öğrenmiş oldum. 3 taksitle veriyorlarmış.

Bu aralar zaten monster hunter world’ü oynadığım için bekleyeceğim biraz. Vize sınavlarından sonra ya da ocak tatilinde oynarım red dead redemption’ı.

Bekledikçe oyun ucuzlayacak mı yoksa fiyatı ikiye mi katlanacak onu da bilmiyoruz gerçi:D

Edit:

Benim sorduğum yer 390’a satıyordu.büyük spotçular 350’ye falan satıyordur. Durduk yere D&R gibi yerlerden alıp 500 falan vermeyin oyunlara. Spotçu bulun.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık