Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Steam gibi düşük sabit bir kura geçebilirler. Bu sayede satışları da artar.
Geçen gün Ps Türkiye Genel Müdürü açıklama yaptı. Avrupa bölgesi sayıldığımızdan Ps store'daki fiyatlar doğrudan İngiltere'den belirleniyor diye. Yani onların fiyatı yönetme gibi bir yetkileri yok.

Yugioh duel links konusunu hortlatmayayım, büyü ya da tuzak kartı önerecek var mı? Şu destende mutlaka bulunsun tarzında
Wall of d, cosmic cyclone, floodgate trap Hole, treacherus trap hole (kesin) , paleozoic canadia, enemy controller bunlar en güçlü tuzak ve büyü kartları her desteğe rahat gider .Onun haricinde merak ettiğin şey varsa konusunda sorabilirsin

Wall of d, cosmic cyclone, floodgate trap Hole, treacherus trap hole (kesin) , paleozoic canadia, enemy controller bunlar en güçlü tuzak ve büyü kartları her desteğe rahat gider .Onun haricinde merak ettiğin şey varsa konusunda sorabilirsin
Sağ olasın, Paleozoic canadia ve Enemy controller dışındakiler yok bende. Bazılarını etkinlik zamanlarında alabiliyoruz sanırım(how to obtain'e tıkladığımda bitmiş etkinliği gösteriyor bazı kartlarda).

Valla arada sorularım olacaktır çünkü 3-4 opsiyon dışında kart çağırma falan hiç bilmiyorum. Adamlar ilk el 3 k'lık canavarlar koyuyor karşıma. Birbirleriyle ilişkili kartlar olan bir destem de olmayınca çok ilerleyemiyorum haliyle.

Sağ olasın, Paleozoic canadia ve Enemy controller dışındakiler yok bende. Bazılarını etkinlik zamanlarında alabiliyoruz sanırım(how to obtain'e tıkladığımda bitmiş etkinliği gösteriyor bazı kartlarda).

Valla arada sorularım olacaktır çünkü 3-4 opsiyon dışında kart çağırma falan hiç bilmiyorum. Adamlar ilk el 3 k'lık canavarlar koyuyor karşıma. Birbirleriyle ilişkili kartlar olan bir destem de olmayınca çok ilerleyemiyorum haliyle.
Birbiriyle bağlantılı kartlar kullanmazsan kazanman zor olur. Bu dediğim kartlar her desteğe uyar. Çoğundan en az 2 tane olması iyidir.
gem llerini biraz biriktirdiği sana güzel bir deste yapalım. Bu

Gerçekçi ekonomi, minimapte görev işaretlenmesi yerine yol tarifiyle görev bulma, sınırlı taşıma kapasitesi, hava durumuna göre değişen at testisleri. Red dead redemption uzun zamandır beklenen ayrıntıları eklemiş oyuna.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık