Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bugün steamda Epic Battle Fantasy 3 isimli bir ücretsiz oyuna denk geldim rpg sevenler kaçırmasın müzikler grafikler harika 4.oyunu hevesle satın aldım 4.sü çöp 3.sü çok iyi ve beleş :)

33 saatlik bir uğraşın ardından God of War'u bitirdim. Gerçekten muhteşem bir oyun yapmışlar. Her anından büyük bir keyif aldım. Bulabildiğim her yere girdim, ama yine de %100 yapamadım. Gerçi 33 saatlik oynama süresinin 4 saatini Valkür kraliçesi Sigrun için harcadım. Ölmüyor bir türlü. Zaten 75 kere falan öldüm de, anca çözdüm nasıl dövüşeceğimi. Valkür görevini yaparsanız eğer, Sigrun için özel runik set ve efsunlar dizin, yoksa imkansız öldürmek. Ağır saldırıları tek atıyor, hafif saldırıları da 3 kere denk gelse ölüyorsunuz.

Eğer fırsatınız varsa, mutlaka oynayın derim. Yılın oyunu olmuş bence

Oynanış videosunu uzun zamandır beklettikleri için pek umudum yoktu ama şahane görünüyor. Grafikler pek inandırıcı gelmedi sadece.

33 saatlik bir uğraşın ardından God of War'u bitirdim. Gerçekten muhteşem bir oyun yapmışlar. Her anından büyük bir keyif aldım. Bulabildiğim her yere girdim, ama yine de %100 yapamadım. Gerçi 33 saatlik oynama süresinin 4 saatini Valkür kraliçesi Sigrun için harcadım. Ölmüyor bir türlü. Zaten 75 kere falan öldüm de, anca çözdüm nasıl dövüşeceğimi. Valkür görevini yaparsanız eğer, Sigrun için özel runik set ve efsunlar dizin, yoksa imkansız öldürmek. Ağır saldırıları tek atıyor, hafif saldırıları da 3 kere denk gelse ölüyorsunuz.

Hocam oyun bittikten sonra eve uğradınız mı son sahneyi kaçırmayın da gelecek oyunla ilgili. Birde 20 ağustosa ng+ gelecek oyuna daha yüksek seviyeli düşmanlar ve daha fazla item eklenecek güçlenmemiz için tekrardan oynatır gibi duruyor.

Bilgisayar da mı oynadın, yoksa Ps de falan mı? Bir de 33 saat olayı kaç gün sürdü merak ettim.

Oynanış videosunu uzun zamandır beklettikleri için pek umudum yoktu ama şahane görünüyor. Grafikler pek inandırıcı gelmedi sadece.
Ben hala güvenemiyorum artık bu firmaya gta 5 de asıl oyuna önem vermediler online moda çalışmaktan. Şimdi gene en çok online mod hakkında bilgi veriyorlar Rdr hakkında. Güvenesim gelmiyor ki ön sipariş ödülünde gta 5 oyununda harcanacak para koymuşlar arkadaş oyun ile ilgili içerik koyun başka oyuna bonus vereceğinize. Gta 5 de ki fizikler 4 ten on kat beterdi senaryo aynı şekilde paso online da kredi satma derdindeydiler. Şimdi aynısı olur mu olmaz mı emin değilim 300 tl riske atılacak para değil çıktıktan 3 4 ay sonra alırım duruma göre.

Hocam oyun bittikten sonra eve uğradınız mı son sahneyi kaçırmayın da gelecek oyunla ilgili. Birde 20 ağustosa ng+ gelecek oyuna daha yüksek seviyeli düşmanlar ve daha fazla item eklenecek güçlenmemiz için tekrardan oynatır gibi duruyor.
Eve geri gitmedim, direkt Valkürler'e giriştim. Gerçekte evime evine gidince bakarım. Kara Elf gelmesin de, ne gelirse gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık