Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Oyun Dünyamız

'Oyun Sohbet' forumunda Knocking Master tarafından 6 Tem 2014 tarihinde açılan konu

1. Meradorn Üye

Meradorn (Üye)
    Mesaj Sayısı 231
    Üyelik Tarihi19 Ağu 2017
    Fragmanda ki kapüşon sahibi Vergil gibi duruyor. herkes Nero dan kolu alan kişinin Vergil olduğunu düşünüyor. Poster de sol tarafta Dante var ortada Nero Sol tarafta Dante varsa sağ tarafta ki de Vergil olmalı ki Vergil olmadan senaryo doğru düzgün devam etmezdi zaten konu almadı.

2. Dante13 Üye

Dante13 (Üye)
    Mesaj Sayısı 435
    Üyelik Tarihi9 May 2016
    Anladım. Bekleyelim görelim artık :D

3. Kagura Nami

Kagura (Nami)
    Mesaj Sayısı 3,536
    Üyelik Tarihi28 Eki 2012
    Layers of Fear yine ücretsiz olmuş. Kütüphanesinde olmayan alsın, güzel oyundur.

4. The-Hound the Black Swordsman

The-Hound (the Black Swordsman)
    Mesaj Sayısı 1,485
    Üyelik Tarihi9 Ağu 2013
    Çoktan kırıldı. Online oynanmaz maalesef.

5. serimu D.'nin hası Ace

serimu (D.'nin hası Ace)
    Mesaj Sayısı 1,942
    Üyelik Tarihi4 Şub 2015
    E3'te gosterilen Sony oyunlarinin hangi yil cikacagi aciklandi mi?

6. Shakan (:))
    Mesaj Sayısı 3,322
    Üyelik Tarihi15 Oca 2017
    Bazıları açıklandı bazıları açıklanmadı. Yanlış hatırlamıyorsam Kingdom Hearts 29 Ocak, RE2 remake de 25 Ocak. Diğerleri açıklanmadı, açıklandıysa da aklımda kalmamış.

7. serimu D.'nin hası Ace

serimu (D.'nin hası Ace)
    Mesaj Sayısı 1,942
    Üyelik Tarihi4 Şub 2015
    2 oyunu da 2019 da sunuyorsa diger oyunlari 2020 ye sakliyorlar sanirim. Belki bu senenin sonlarinda tlou 2 yi cikarirlar ama ocakta cikacak 2 oyunundan hemen once en buyuk silahlarindan birini kullanmazlar bence

8. Dr. Hiluluk Goomoonryong

Dr. Hiluluk (Goomoonryong)
    Mesaj Sayısı 741
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Geç olsa da GTA V'i aldım. Aslında Uncharted 3'ü de düşünmedim değil ama GTA daha cazip geldi.

9. Alfamert 1 nisan şakaysı.

Alfamert (1 nisan şakaysı.)
    Mesaj Sayısı 1,634
    Üyelik Tarihi31 Oca 2010
    Beyler Kingdom Come Deliravence'ı korsan indirdim (Gelecek hafta şehir dışına çalışmaya gideceğim için) bu Unlimited yani sınırsız Save olayını yapabilen var mı netten ? :D Oyunun Save olayı tam kanser.

10. serimu D.'nin hası Ace

serimu (D.'nin hası Ace)
    Mesaj Sayısı 1,942
    Üyelik Tarihi4 Şub 2015
    Uncharted collection mu 3 mu? Ayni fiyat araligindaysa Gta almakla iyi yapmissin. Serinin en kotu oyunu 3.oyunu

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık